оздоровлення фото1Цьогоріч із бюджету нашого міста на літню оздоровчу кампанію виділено 1 млн 279 тис грн, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

З них: 377 тис. 685 грн. – на організацію та функціонування пришкільних таборів, 22 тис. 900 грн. – на перевезення і супровід дітей, які будуть направлятися на оздоровлення у дитячі табори. 157 тис. 500 грн. – на придбання 25 путівок талановитим та обдарованим дітям, 252 тис. грн. – на придбання 40 путівок дітям учасників АТО та бойових дій, 468 тис. 700 грн. – на придбання путівок для дітей працівників бюджетної сфери, а це близько 109 путівок.

оздоровлення фото2Крім того, у Нетішині буде організовано роботу 4-х дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів, де відпочинковими послугами планується забезпечити 475 дітей соціально-незахищених категорій.

У закладах забезпечується раціональний режим, зокрема враховуються санітарно-гігієнічні вимоги, організовується збалансоване 2-разове гаряче харчування (у 2017 році з розрахунку на одну дитину було виділено 33 грн. 90 коп. на один день). У пришкільних таборах для дітей передбачено комплекс заходів соціального, виховного, спортивно-розважального, пізнавального характеру, що забезпечуватимуть організацію дозвілля дітлахів, відновлення фізичних і психівчних функцій дитячого організму, сприятимуть розвитку духовності та соціальної активності дітей.

Також функціонуватиме сезонний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку – військово-спортивний наметовий табір «Форпост», який є структурним підрозділом ГО «Спортивний клуб «Пульсар».

Вартість путівки на 14 днів у таборі становитиме 4 тис. 300 грн.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради