• яяя11
  • Роботу можуть втратити до 25 місцевих працівників магазину
  • Майданівський мер завзято і з натхненням продовжив брудну справу нетішинських регіоналов по закриттю мінімаркету “Наш Край”. 
  • Замість того, щоб заводити в Нетішин інвесторів, мер намагається знищити місцевий бізнес  самого великого підприємця-платника податків

Є неприємна новина,з якою хочу поділитися з нетішинцями. Протистояння між мною та міським головою найближчим часом перейде, напевно, в гарячу стадію. ” – написав на своїй сторінці у фейсбуці відомий нетішинський підприємець, власник мережи супермаркетів Наш Край Валерій Преподобний.
“15 травня відбудеться судове засідання в Рівненському апеляційному суді, що стосується мінімаркету «Наш Край» у Торговому центрі.
На жаль, є ймовірність суд програти, бо влада надіслала до суду категоричні заперечення проти моєї позовної заяви про визнання наказу господарського суду про моє висилення таким,що не підлягає виконанню, хоча запевняли мене, що цього не робитимуть.

З одного боку, кажуть, начебто хочуть допомогти, а з іншого, роблять усе, щоб магазин закрити. яяя19
Після того, як мер почав активно «турбуватись» про мій бізнес, 4 травня до мене приїхали представники виконавчої служби з Хмельницького, та повідомили про те, що будуть найближчим часом виконувати рішення суду про виселення мого магазину з Торгового центру. За моєю інсайдерською інформацією, цю ситуацію взяли під контроль аж у Києві, напевно міський голова написав скаргу на виконавчу службу Нетішина, чому ті не виселяють мене так довго. Те саме він зробив місяць тому, направивши листа в Хмельницький у відповідні органи, щоб ті позбавили мене ліцензій на алкоголь.

Ось така у нас із мером «любов».

яяя17Усіх мешканців міста, напевно, цікавить, що не поділили між собою Преподобний і Супрунюк, які разом були на Майдані, займалися волонтерством та активною громадською діяльністю?

Не повірите, але я й сам ще повністю не розумію, чого хоче добитись міський голова. 
Може пан Супрунюк має за мету закрити рота депутатам від «Самооборони», членом якої я є, які критикують міського голову, коли вбачають неправомірність його дій?
Чи може наш мер хоче стати «ЦАРЕМ» Нетішина, якому ні в якому разі не можна заперечувати? А може його просто душить велика бридка жаба?
Проте він вибрав не найкращий шлях для задоволення своїх амбіцій.
Усі пам’ятають недавню спробу Супрунюка знищити сквер, що попереду великого «Нашого Краю», та виставити на аукціон цю ділянку під будівництво закладу торгівлі, щоб «насолити» Преподобному. Але ця афера була зупинена завдяки активності та згуртованості місцевих мешканців, які стали на захист скверу.

яяя
Також міський голова постійно кидає в мій бік різні нісенітниці, а саме: обзиває мене то «олігархом», то «гібридним другом», то звинувачує мене, нібито я краду якісь політичні партії, що я взагалі здурів від шалених грошей, що я робив якісь провокації, щоб не допустити Супрунюка на вибори, що я винен в інформаційному терорі проти нього, і що я взагалі одяг на себе овечу шкуру демократа та революціонера, та що я хотів «розвести на бабки» мерового бізнес-партнера – регіонала, пана Миклуша і багато іншої брехні….
яяя14Причина такої непристойної поведінки нашого мера – це знівелювати до мене довіру мешканців міста, щоб було простіше «розправитися зі мною». Ті люди, хто мене знають особисто, звісно, скажуть, що наш мер напевно,втратив здоровий глузлд, а ті, хто зі мною не знайомі, звісно, можуть повірити в цю ахінею, на що він і розраховує. 
Тож, пане мер, хочеш чи ні, але тобі доведеться давати відповіді щодо своїх дій, відсидітися не вийде. Я ж готовий до спілкування, в будь-якому форматі, бо всім нетішинцям, упевнений, цікаво, хто ж із нас «голуб сизокрилий».
За 25 років підприємницької діяльності в Нетішині мені вдалося створити найбільше торгове підприємство в місті, де працює понад 200 працівників, і цим я пишаюся. Ми є на сьогодні найбільшими платниками податків серед місцевого бізнесу, постійно беремо участь у різних громадських проектах, не стоїмо осторонь у вирішенні приватних проблем мешканців міста, тож ми не заслуговуємо такого негативного ставлення до нас зі сторони влади.
І наостанок, пане мер, ми вміємо не тільки працювати, а й захищатися, прийми це до уваги.

яяя12

Містяни активно

коментували пост.

яяяяяя1яяя3яяя4