Богдан Турович долучився до встановлення Ñ€ÐµÐºÐ¾Ñ€Ð´ÑƒВ Острозі зафіксували новий рекорд – містяни та гості об’єдналися та склали найдовшу в Україні газету, загальною протяжністю 740 метрів, – повідомляє ostrog.rayon.

Встановлення рекорду відбулося в середу, 6 червня, та було приурочене Дню міста Острога, Дню журналіста та 20-річчю виходу першого номера міської газети «Замкова гора».

До встановлення рекорду долучилося приблизно 450 осіб, які з видань «Замкова гора», «Життя і слово» та «Давай!» утворили нерозривну газетну стрічку загальною довжиною 740 метрів. Стрічка простяглася вулицями Князів Острозьких і Героїв Майдану, проспектом Незалежності, а зімкнулося коло на Майдані Свободи.

острог рекорд

Автором проекту, ініціатором акції став головний редактор газети «Замкова гора» Іван Глушман.

Digital Camera

До встановлення рекорду долучилися школярі, їхні вчителі, журналісти, представники влади та всі небайдужі містяни.

Рекорд зафіксував нетішинець Олександр Шустерук.

Національний проект Книга рекордів України фіксує це досягнення в Острозі. Взагалі до Острога ніхто такого не робив. Саме тут народилася ідея показати, що періодичні видання сьогодні потрібні, їх треба підтримувати й допомагати, – каже Олександр Шустерук, представник Книги рекордів України, кореспондент газети “Перспектива”.

Джерело – ostrog.rayon