ШАНОВНІ НЕТІШИНЦІ!
Я, Преподобний Валерій Сергійович, хочу зробити офіційну заяву- написав у фейсбуці підприємець
яяяПовідомляю, що я неодноразово звертався до міського голови м.Нетішин Олексадра Супрунюка і директора КП НМР «Торговий центр» Михайла Брожика з проханням подати заяву до виконавчої служби про відкликання виконавчого документа стосовно виселення мого міні-маркету «Наш Край» з Торгового центру, на період мого звернення до суду з приводу визнання дійсним договору про оренду від 16.07.2004 р. № 118.
Я публічно обіцяв, під відеозапис, і обіцяю зараз, у випадку моєї поразки в суді з цього питання, добровільно виселитись з Торгового центру і закрити це питання раз і назавжди. Однак, мені навмисно не дають можливості це зробити. На сесії 8 червня всі ви бачили, до яких наслідків це призвело.
Тому я звертаюсь до міського голови ще раз: Олександре Олексійовчу, не провокуйте людей на крайнощі, не збурюйте громаду і не зіштовхуйте людей лобами. На сесії, яку перенесли з п’ятниці на вівторок, прийміть разом з депутатами відповідне рішення і дайте мені можливість звернутись до суду.
Я вимагаю дати мені використати всі законні шляхи вирішення проблеми!
І насамкінець, хочу декілька слів сказати Олександру Супрунюку. Мер повинен швидко аналізувати складні ситуації та конфлікти, вміти відшукувати в усьому раціональне зерно, а не навпаки.
Він зобов’язаний бути відданим, у першу чергу, громаді, яка довірила йому місто та свій добробут, дослухатися до всіх депутатів – представників місцевої ради, і разом шукати вихід зі складних ситуацій, вести переговори і знаходити компроміс з різними людьми, що мешкають у місті, і з опонентами також.
Мер повинен розбудовувати систему відносин у місті, досягати компромісів на рівні міської громади, створюючи атмосферу злагоди, та не допускати появи, а тим паче, загострення конфліктних ситуацій.

Напередодні сесії міської ради він звернувся до влади, щодо законних шляхів вирішення конфлікту.

“Завтра  (8 червня) відбудеться чергова сесія міської ради,на якій буде шукатись шлях мирного вирішення конфлікту навколо мінімаркета “Наш Край”. Я і весь колектив мого підприємства сподіваємось на конструктивну роботу депутатів та на позитивне вирішення питання.”

Фото Валерій Преподобнего.