Цирк продовжується. Все змішалося,ні хто ні чого не може зрозуміти. Одні хаять Преподобного,другі мера. ” – написав у фейсбуці Валерій Преподобний
яяя4“Ботів розвелось,що вже не зрозуміти , хто бот,а хто людина. Комусь цікаво з попкорном сидить,хтось плюється,комусь до сліз прикро що майданівці знищують один одного,а комусь все до одного місця бо його ж хата с краю….

Передивиться “шедевр” від соснова про “його край”,який виклав бот від соснова в групі Енергійний Нетішин. Такі самі чорнухи були проти мене в 2010 році,також цей убл@док робив подібні речі,коли банда регіоналів знімала з посади мера Омельчук…

Саме цікаво,що соснов та всі регіонали після майдана сиділи тихенько і чекали свого часу. А тепер наш головний майданівець Супрунюк заручився їхньою допомогою в боротьбі проти мене.

Дарить їм грамоти,допомогає по бізнесу,влаштовує їхніх родичей на роботу. Все це має назву картина Репина “Приплыли”.

Вагнер 1+

Саме головне,що всі ахтивісти,які привели Супрунюка до влади поховалися,як щури і тільки спостерігають,як їхній бос заводить місто у прірву.

Нетішинська міська рада взагалі перетворилася в початкову школу,де сидять депутати-школяри і уважно слухають своїх вихователей Супрунюка і Хоменко. Правда є ще в раді пару “дебоширів” тіпа депутата Камозіна, но на нього ніхто не звертає уваги,бо в більшості клас слухняний,де хто даже тягне на золоту медаль.

Дійшло вже до того,що регіонал Вагнер вже відкрито неховаючись продає землю прямо в сесійній залі за 100тис.$ разом с сакурами Рудомского.

Фото Валерій Преподобнего.Ще є багато чого написати,про кожного депутата,про кадрову політику мера,про його “жополизів”, як він грубо ставиться до пересічних громадян,про факти його безгосподарності…но на сьогодні поки достатньо. Звісно багато хто подумає,що я навмисно все це пишу,щоб помститися Супрунюку за наїзд на мій бізнес. Частково так. Но головна причина,це те щомер зрадив ідеали майдана,за які загинули українці і він за це має нести відповідальність!