радіопеленгатори2З 30 травня по 3 червня поблизу міста Кишинів, Молдова, проходив чемпіонат Європи серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації. В складі збірної команди України честь країни захищали й нетішинські спортсмени, – повідомив у соцмережі “Фейсбук” Заремський Микорла

До програми змагань входило чотири вправи: спринт, радіоорієнтування та дві класичні дистанції на д.145 МГЦ та 3,5 МГЦ.

Петровська Єлєна (категорія Ж14) виборола три золота, Петровська Яна (Ж19) має в своєму архіві одне золото та три срібні медалі, Власюк Юля (Ж19) – два золота, срібло та бронзу.

Високі результати показали і інші вихованці Нетішинського КЮТу, а саме Бєлаш Жанна, Шпинов Даніл та Железняк Іван.

Але на цьому юні гуртківці не зупиняються, попереду – чемпіонат Світу серед юнаків у Чехії та чемпіонат Світу серед юніорів у Кореї.

Фото Заремськия Микорлы.

“Для того, щоб взяти участь у цих змаганнях, потрібні чималі кошти. Дуже надіємось на підтримку як місцевої влади, так і небайдужих людей. Адже скільки зусиль прикладено юними нетішинцями для того, щоб потрапити до Національної збірної команди України, – написав Заремський Микорла.