гуменюк інклюзивнийДнями завершився конкурс на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Нетішинської міської ради, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

За результатами письмового іспиту співбесіду проходили двоє претенденток на посаду. Першою співбесіду пройшла Ольга Гуменюк, другою – Богдана Романчук.

За допомогою презентацій учасниці конкурсу представили власні стратегії та перспективи розвитку «Інклюзивно-ресурсного центру» міста Нетішин. У ході розмови обговорювались питання успішного керівництва, ефективності роботи колективу, залучення інвестицій для розвитку установи та багато іншого.

виконком комісія1

Обидві претендентки достойно відповідали на усі поставлені питання. За результатами усіх етапів конкурсу та підсумкового рейтингу переможцем конкурсу на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» було визначено Ольгу Гуменюк, а також комісією рекомендовано міському голові Олександру Супрунюку призначити її на відповідну посаду за погодженням з Департаментом освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації. 

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради