маски фото2З 20 червня по 2 липня місті Очаків Миколаївської області проходив XXIII Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», у якому взяли участь 32 колективи та актори-аматори з 19 областей країни.

Серед них – народний молодіжний театр-студія «Маски» нетішинського Палацу культури (керівник Оксана Воропанова).

Нетішинські театрали презентували сміливу виставу за п’єсою Ірини Тануніної «Прощавай, Рито». Дія розгорталася на даху багатоповерхівки, з якого рік тому зістрибнула однокласниця героїв п’єси. Так, в життя підлітків несподівано увірвалося страшне слово суїцид. Кожен з однокласників по-своєму пережив цю смерть. А, зібравшись на роковини смерті Рити, порушили важливе питання: що примусило їх подругу наважитися на такий відчайдушний крок та чи могли вони врятувати її? 

Оцінювали виступи учасників досвідчені професіонали театрального мистецтва України на чолі із заслуженим артистом України Андрієм Деріком.

Нетішинські театрали у номінації «Молодіжний театр” (студії та експериментальні театри) посіли третє місце.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Переможці театрального фестивалю отримали диплом, пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, а також сертифікати про проходження майстер-класів, які проводили члени журі протягом фестивальної програми.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради