яяяВ Нетішині до 23 липня 2018 року проводились громадські слухання проекту містобудівної документації «Детальний план частини території вулиці Варшавська в м.Нетішин Хмельницької області.

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації приймали у встановленому порядку до 12.00 годин 23 липня 2018 року у виконавчий комітет Нетішинської міської ради вул.Шевченка, 1.

 

В Нетішині завершують збирати зауваження до плану забудови вул.Варшавська.

Громадськість будинку по вул.Варшавська 17 в проекті   побачила наміри перетворення тротуару поруч з будинком на автопарковку. Це викликало обурення мешканців будинку і тому було зібрано кілька десятків підписів і подані відповідні пропозиції та зауваження до виконкому міської ради.
Далі публікуємо витяг з офіційних пропозицій мешканців.

“….. користуючись наданим законом правом надаємо свої пропозиції до вище вказаної містобудівної документації, які полягають у наступному:

В графічній частині містобудівної документації «Детальний план частини території вулиці Варшавська в  м.Нетішин Хмельницької області» (далі  ДПТ) передбачається розташування нових автостоянок в межах території проектування частини вул.Варшавської. Одна з таких автостоянок ( додаток 1 , позначення №1) розташовується поруч з нашим будинком.

Пн, 16 лип. 2018 16_58 Office Lens

Вважаємо, що  облаштування автостоянки біля 1-го під`їзду будинку за адресою Варшавська 17 є недоцільною, економічно необгрунтованою та викликає обурення в  мешканців нашого будинку. Адже ця автостоянка нанесена на схемах замість існуючої широкої пішохідної доріжки впритул до 1 під`їзду (відстань до 6 метрів).

Пн, 16 лип. 2018 16_59 Office Lens

Пн, 16 лип. 2018 16_59 Office Lens (1)

Доріжка на схемі замінена на проїзну частину, а паркомісця нанесені на територію, де вже більше 15 років тому нашими  мешканцями самотужки були висаджені дерева. Територія вул.Варшавська і так потерпає від відсутності нормального озеленення за 30 років існування мікрорайону, і мешканцями в далекому 2004 році погоджувалося висадження дерев з ЖКО. Були витримані відстані від люків зв`язку та відстань між деревами для проходження газонокосильної техніки. Незважаючи на те, що для максимального збереження озеленених площ,  ДПТ передбачає облаштування автостоянок на території кварталу із покриттям із перфорованих плит замощення або газонних решіток ТТЕ , це все одно морже призвести до знищення існуючих зелених насаджень. Мало того, створення цієї автостоянки буде нести загрозу для дітей мешканців будинку, адже проїзна частина наближається до будинку на відстань  до 6 метрів. Також виходить , що новий тротуар тепер буде розміщений між проїзною частиною вул.Варшавська та автостоянкою, що буде становити ще більшу небезпеку, особливо для дітей.

парковка копия+

Взагалі в  місті Нетішина на всіх основних вулицях багатоповерхової забудови (Варшавська, Незалежності, Енергетиків, Михайлова, Шевченко, Будівельників, Курчатова, Набережна)  між тротуарами та проїзною частиною розташовані газони шириною орієнтовно від 3 до 5 метрів. Тротуарів , які  примикають впритул до проїзної частини майже немає!

Тому вважаємо, що необхідно прибрати цю автостоянку і

за можливості облаштувати ії за рахунок розширення існуючого проїзду повз 4 під`їзд  будинку (додаток 1, позначення №2).

Пн, 16 лип. 2018 17_00 Office Lens

Також вже майже 20 років , як був зданий в експлуатацію наш будинок за адресою Варшавська 17. На жаль за ці роки ніхто не зробив для зручності мешканців нашого будинку та прилеглих будинків нові пішохідні доріжки.

Тому, зважаючі на вишевикладене,  просимо врахувати наші інтереси, а саме:
1) Пропозиція прибрати запроектовану в ДПТ автостоянку біля 1-го під`їзду будинку за адресою Варшавська 17 (додаток 1, позначення №1) і замість неї запроектувати  нову,  шляхом  розширення існуючого проїзду повз 4-й під`їзд  будинку (додаток 1, позначення №2).

2) Повернути на Схеми та плани ДПТ існуючу пішохідну доріжку (тротуар) позначену в додатку 1 під №8.

3) Пропозиція  запроектувати та нанести на Схеми та плани ДПТ нові пішохідні доріжки позначені в додатку 1 під номерами 3,4,5,6,7″

Пн, 16 лип. 2018 17_01 Office Lens Пн, 16 лип. 2018 17_00 Office Lens (2)

Сподіваємося , що думка  мешканців будинку буде врахована та з детального плану забудови буде прибрана ця автостоянка.
Ср, 18 лип. 2018 18_00 Office Lens+ Ср, 18 лип. 2018 18_01 Office Lens+ Пн, 16 лип. 2018 16_57 Office Lens (1)+