кокотюхаАби невпинно вдосконалюватись, розвиватись та усвідомлювати всі дрібні, проте достатньо важливі нюанси нашого часу, потрібно читати якісну художню літературу тої країни, в якій народився та живеш.
Пропонуємо вам огляд нових видань, що надійшли до нашої книгозбірні, – повідомляє Нетішинська Центральна Бібліотека.

Андрій Кокотюха “Червоний”.

Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони… можуть бути корисними.

Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув’язнених злодіїв.

Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер, чекіст і ворог народу. Не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою!

Фото Нетішинська Центральна Бібліотека.Павло Коробчук “Священна книга гоповідань.

Павло Коробчук – один із найцікавіших письменників молодого покоління, автор п’яти поетичних збірок та одного роману, лауреат багатьох конкурсів та літературних слемів. Його твори перекладено англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, російською мовами.

Народився й виріс у Луцьку, мешкає в Києві.

“Священна книга гоповідань” – історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії: викрадення дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парламентські вибори, розгін Євромайдану, тощо. Ця книжка – своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходженя релігійності, про фікцію “своєї землі”, про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою – про любов.

Джерело – Нетішинська Центральна Бібліотека