• В Нетішині запрацювала місцева “ферма ботів” та армія тролів.
  • “Нетішинці” з російського міста Уфа поливають брудом нетішинських активистів.
  • Анна Давидова,  Svitlana Savchuk, Александр Новиков, Владимир Михайлов – запам`ятайте цих ботів.
  • Ділки “на чолі” з Сосновим мріють і далі любими методами  забудувати сквер в центрі міста, а міська влада не поспішає оформляти документи на сквер.

5 ботов

Останніми днями нетішинській фейсбук “гудить” обговорюючі “мільярдні” статки активістки Наталії Коваль. Було вилито купу бруду ніби-то через розкішне життя Наталлі. Хочемо пояснити для нетішинців, хто це робить і навіщо.
Отже, в одній з фейсбучних  груп “Нетішин”, модераторами якої є нетішинські свободівці на чолі з депутатом Рижуком,  нєкто Анна Давидова, яка пише що вона проживає в Нетішині та працює журналістом на телеканалі СТБ, поливає брудом пані Коваль, приписуючі ій казкове збагачення за час ії депутатства .
яяя14 
 Пані Наталля  відповіла на своїй сторінці на цей інформаційний вкид.
“УВАГА! ШОК! СЕНСАЦІЙНЕ РОЗСЛІДУВАННЯ!!!
яяя15А зараз друзі, сідайте зручніше, я розкажу вам цікаву історію.
Є громадянин Х*, у громадянина Х* є гроші і сильне бажання віджати у громади мого міста земельну ділянку, зелену зону(сквер Арт-Простір) в центрі міста.

За великим рахунком у гражданіна є все, і гроші, і влада, і домовленості з міською радою, і можливості. Совісті не має, але це для нього повірте не проблема. І вот значить в березні місяці почались качелі навколо нашого скверу.

В березні я зареєструвала петицію, яка за три години зібрала необхідну кількість голосів, ми з мешканцями міста зібрали 1500 підписів з вимогою залишити сквер в спокої, ми взяли лист від “Діпроміста” з чіткою вказівкою, що на даній земельній ділянці можливе облаштування скверу, ми пройшли всі можливі коміії і сесію.

В квітні гражданін Х* відступився і клятвєнно пообіцяв не чіпати ділянку. Збрехав. Пару тижнів тому на сесію знову почали пхати проект рішення віддати ділянку під забудову торговим центром. На сесії я виступила і виступила жорстко (я вмію).

В цій історії я – незручний елемент картіни. Мене не можна залякати, зі мною не можна домовитись, гроші не беру, рот не закриваю, в фейсбуці пишу все що думаю, веду себе непередбачувано)) За сквер воюю принципово і піду до кінця. Тому що вірю в те, що роблю.”

“Мені було смішно, коли я прочитала весь той феєричний бред, але потім я зрозуміла наступне. Люди вірять і радісно починають кричати “Ганьба! Наволоч! Всі вони ворують! АТУ АТУ !!!” Люди з неймовірною легкістю підхоплюють “зрадоньку” і розносять її по вехам і селам, сарафанним радіо вони переповідають брехню сусідам і знайомим.
– ви гляньте на цю “діпутатку” КОРУПЦІЯ!!!

яяя21

Протягом років мого “депутатсва” я не придбала ЖОДНОГО квадратного метру нерухомості, не набула ЖОДНОГО квадратного метра землі, не купляла авто чи коштовності. Мої батьки важко працюють на дачі та утримують птахів і кіз, тато на пенсії. Чоловік працює на заводі менеджером з продажу хліба. Я ніколи не боялась жодної роботи, я торгувала тим самим хлібом на базарі, я можу написати статтю чи заповнити аплікаційну форму для проекту, трохи перекладаю для знайомих чи друзів. Зараз я працюю на роботі, яка дуже важка, але яка мені дуже подобається. родина, як родина, город, гриби восени, волейбол, трохи малювання і купа дітей.

яяя23
Люди так легко вірять будь-якій брехні, що мені стає сумно. “пророка не має у вітчізні своїй”. Як ви думаєте, чому так багато людей, молодих депутатів, чесних і щирих розчаровуються у тому, що роблять? Через такі речі, саме через такі. Коли тебе за твою боротьбу з корупціонерами, за зелені зони, за сквери починають знищувати колишні регіонали, а решта(ніби-то свідомих) підхоплюють.
Я щиро ДЯКУЮ свому чоловіку Іван Коваль за підтримку в останні дні і ЩИРО ДЯКУЮ всім своїм друзям, які мені телефонували, писали і підтримували в коментарях.
Господь все бачить і все розставить по своїм місцям. Я завжди вірила в ПРАВДУ і завжди боролась за неї і буду боротись надалі. І жодні брудні гроші, злі язики, погрози чи атаки мене не спинять.
А всім іншим – Бог суддя.

яяя24 Як ми писали вже раніше сквер, за збереження якого було зібрано 1500 підписів, проголосована петиція, прийнято відповідне рішення міської ради, ділки все ще бажають забудувати . Не дивлячись на ніби “перемогу” громади  вже на пленарне засідання 43-ї сесії ,яке відбулося 13 липня, нєкто пан Федоров написав заяву, з проханням включити цю земельну ділянку в перелік ділянок, які виставляються на аукціон.

Адже виконком міської пади, на чолі з мером Нетішина Олександром Супрунюком , за 3 місяці не спромоглися замовити проект землеустрою на сквер і продовжують підігравати бізнесменам.


Насправді пан Федоров це друг  Соснова, і напевно є підставною фігурою, адже як на комісіях так і на сесії питання виділення йому землі лобіював саме Соснов.

яяя47

Нетішинський сквер в центрі міста все ще під загрозою знищення.

Про це у фейсбуці написав Юрій Камозін:
Сьогодні відбулося засідання будівельної комісії, і в розділі Різне , як ви думаєте хто підняв питання по скверу? Хто виступив «захисником» пана Федорова? ….. Соснов!!!

Він почав розповідати членам комісії, що думка 1500 громадян, які підписалися це ніщо, і місту потрібен новий Торгівельний центр!!! Бо ніби то в нас не хватає місця для підприємців. Але напевно він не пересувається містом і не заходить в існуючі торгівельні центри. Адже всі містяни на власні очі бачать, що в Універмазі є вільні площі, в Торговому центрі та Фуршеті є вільні площі, в Марелі. Скоро здається Панорама, де весь перший поверх йде під магазини. Здаватимуться 5 поверхівки біля Фуршету, і так далі . Площі валом, але немає спросу.
Мало того , що Соснов агітував не голосувати за мій проект рішення під №31, він ще агітував депутатів НЕ ВІДМОВЛЯТИ Федорову, а ДОЗВОЛИТИ йому розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду через аукціон,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Далі прикладаю відео сьогоднішнього засідання, де пан Соснов розповідає все це. На жаль з активістів була присутня тільки Марина Устюшкина, якій постійно затикали рот. Розмови деяких депутатів на відео взагалі здивували, адже вони вже забули що міська рада три сесії тому вже виділила цю землю під сквер”

Ну а тепер розповімо про те хто це робить і чиїми руками.

Хто ж така ця пані Анна Давидова, журналістка СТБ?

Насправді це звичайний бот. Дійсно існує людина з таким ім`ям та прізвищем, але проживає вона в Росії , в місті Уфа. Нетішинський бот вкрав ії особисті фото з Вконтакті та використав їх  у фейсбуці.
Ось скрін сторінки справжньої пані Анюти з мережі Вконтакті.яяя12

А ось сторінка нетішинського бота. Знайдіть відмінності так би мовити.
яяя13

Мало того ми зв`язалися зі справжньої пані Анною. Вона підтвердила , що це не ії сторінка ,і хтось заволодів ії персональними даними. Отже “нетішинська журналістка”, яка поливає багном активістів виявилася звичайним ботом.
яяя25 яяя26

Но і це ще не все, в коментарях під постами БотАнни, постійно коментує нєкто пан Александр Новіков, який ніби то також нетішинець. Він постійно робить те саме – поливає брудом нетішинських активістом в унісон  з БотАнною.

Хто ж такий цей Александр Новиков?

яяя30

яяя27
Ну що, ж ми також розшукали справжню людину,яка зображена на  фото Александра Новикова у фейсбуці. Ним виявився…. знову мешканець Уфи!  В мережі Вконтакті це нєкто Костя Муратшин, військовослужбовець російських збройних сил!!!
Більше його фото розміщено на ресурсі фотострана.ру
яяя32 яяя33
 Отже інформаційні вкиди роблять боти.

Активісти в коментарях під постами у фейсбуці  “спалили” і можливого керівника ботів- Соснова.

Переходячи з акаунта на акаунт, він забував переходити з одної мови на іншу, відповідав на питання задані одному боту, з акаунту іншого …
Один з коментаторів виклав і фотожабу на нетішинську ферму ботів
Соснобот
Отже стає зрозуміло тепер, хто саме стоіть за інформаційними вкидами на активистів , які захищають сквер. Вражає якість створених ним ботів, адже всі вони ведуть свою стрічку ,постять новини та фото!

Нетішинці не ведіться на ботів та бруд,  який ллється від їхнього кукловода!!!

яяя34 яяя35

яяя36


 яяя31
Насправді “боротьба з активістами почалася ще раніше  у червні .

Першою жертвою сосноботів став активіст Руслан Рудомський.  Саме той, який 2 роки поспіль організовував висадку сакур в сквері, за який йде боротьба.
Тоді активним був ще один бот- Svitlan Savchuk. Вона публікувала відверті образи на Руслана та ставила під сумнів відверті виступи містян на віче “Дістало”. Мало того вона всіх присутніх містян на Віче обізвала проплаченими  та так далі…
Тоді ії вивели на чисту воду і після того бот зник з “нетішинського” фейсбуку

яяя42
яяя37

Як виявилось бот використав фото  міс Львов Андріани Хасаншин.

яяя39 яяя40 яяя41

За  декілька місяців до усіх викладених подій , був викритий і ще один бот –Владимир Михайлов.

Користувачі фейсбука також тоді висловили думку, що напевно він  також   пов`язаний з Сосновим.
Насправді фото для фейсбук бота знову було вкрадено з інтернету. На цей раз жертвою став Иван Стариков, руководитель Центра экономических стратегий Института экономики РАН Росии.
яяя49

яяя48 яяя50

Ну і останнім “розкрили “ тролля Юрія Івановича.
яяя51

Наразі в “нетішинському” фейсбуці адміни розпочали активну боротьбу з ботами, тому сподіваємось що найближчим часом ми позбудемося цього явища.