поліклініка пожежаНетішинські рятувальники навчалися гасити умовну пожежу у місцевій поліклініці, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

25 липня проведено тактико-спеціальне навчання по ліквідації умовної пожежі в приміщенні реєстратури поліклініки КМЗ  «Спеціалізована медико-санітарна частина» м. Нетішин. Метою даного навчання було відпрацювання дій особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області по ліквідації надзвичайних ситуацій при пожежах в лікувальних закладах.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

За тактичним задумом, внаслідок порушення правил пожежної безпеки в приміщенні реєстратури виникла пожежа на площі 40 м². На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів верхні поверхи будуть сильно задимлені, пожежа буде поширюватися на всю площу приміщення реєстратури, загрожуючи суміжним та вище розташованим приміщенням. По прибуттю вогнеборці 3 державного пожежно-рятувального загону встановили автоцистерни на пожежні гідранти та проклали магістральну лінію до входу в поліклініку, в складі ланки ГДЗС подають стволи на гасіння пожежі на першому поверсі.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради