біг126-го серпня в Нетішині пройде перший півмарафон «Незалежні люди», на який з’їдуться спортсмени з різних регіонів України та з-за кордону. Довжина дистанцій складатиме 5 км і 10 км для дітей з 14 років та 21 км для учасників від 16 і старших, – повідомляє Громадська організація “Успішна молодь Нетішина”.
Організаторами заходу є ГО «Успішна молодь Нетішина» за підтримки міського голови Олександра Супрунюка, відділу молоді і спорту виконавчого комітету Нетішинської міської ради, КП НМР «Агенція місцевого розвитку».

Старт і фініш півмарафону відбудеться біля КЗ «Палац культури міста Нетішина». Там буде відмежована передстартова зона для учасників, підготовлена локація для переодягання, камери схову для речей.

Наразі 71 учасник з Києва, Івано-Франківська, Білої Церкви, Нетішина, Тернополя, Львова, Старокостянтинова, Хмельницького, Житомира, Запоріжжя, Харкова, Бердичева, Ужгорода, Чернівців, Славути, Шепетівки, Дніпра, Рівного, Красилова, Вараша, Ярмолинців, Волочиська, Дунаєвців, Бобровиці, Золочева, Малина, Ківерців та з Риги (Латвія) вже зареєструвалися на півмарафон.

Спортивний забіг проводиться з метою популяризації бігових масових заходів по всій Україні, а також пропаганди здорового способу життя серед молоді, залучення до міста туристів, задля плекання та мотивування української аудиторії, допомоги в досягненні особистих і спортивних цілей, стимулювання росту спортивних досягнень серед молодих людей.

Кожен учасник забігу зможе не лише випробувати свої сили, але й позмагатися за грошовий приз, суму якого організатори не розголошують.

Окрім того, спортсмени матимуть своєрідний «стартовий пакет» учасника, в який входить: стартовий номер учасника, медаль фінішера, сувенірний браслет на руку, роздягальні і камери схову, пункти харчування: 5, 10, 15 км і на фініші,карта маршруту, гід учасника, спеціальні пропозиції від наших партнерів, музична підтримка на трасі та пакет фінішера з фруктами та водою. Забіг обслуговуватиметься електронною системою хронометражу.

Щодо ліміту часу, в легкоатлетичних забігах ліміт часу становить: в півмарафоні 21км – 3 години, в бігу на 10 км – 1 година 20 хвилин, у бігу на 5 км – 40 хвилин. Призова сітка визначатиметься організаторами у кожній дистанції. На переможців та призерів чекають медалі, пам’ятні подарунки та багато інших сюрпризів.

Джерело – Громадська організація “Успішна молодь Нетішина”