фотоконкурс серп2Нетішин у серпні

Долали гірські вершини, розмальовували під’їзди і просто відпочивали

Про це – у публікації Газета “Пост громадського контролю”.

Переможці патріотичного фотоконкурсу – брат із сестрою

Фотоконкурс “Молоде обличчя незалежної України” був оголошений до Дня Незалежності відділом молоді та спорту виконкому та громадською організацією «Успішна молодь Нетішина».

На офіційній сторінці виконкому у соціальній мережі «Фейсбук» користувачі голосували за світлини, яких надійшло більше десятка.

За уподобаннями нетішинців, перше місце отримали брат-захисник з крихіткою-сестричкою (276 лайків), друге місце дісталося місцевим зірочкам Анастасії Завадській та Єгору Горлову (244 лайки), на третьому місці – молода мама з чарівною донечкою (166 лайків).

Переможців нагородили 24-го серпня, під час урочистостей.

Як, де і за чиї гроші відпочивали нетішинці

Упродовж літа до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти міського, обласного та державного бюджетів було направлено 1 066 нетішинських дітей.

З них: 44 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, 44 – діти з обмеженими можливостями, 287 – з багатодітних родин, 57 – діти учасників АТО, 11 – діти-переселенці, 160 – діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та інші категорії.
Юні нетішинці відпочивали в таборах, закладах санаторного типу Хмельницької, Рівненської, Миколаївської, Одеської та Івано-Франківської областей.

180 путівок було придбано за кошти міського бюджету. Дітям працівників бюджетної сфери, комунальних підприємств частково оплачувалась вартість путівки, талановитим і обдарованим дітям, дітям учасників АТО та бойових дій оплачувалася повна вартість путівки, сума якої складала 4 тис 300 грн.

Цьогоріч з бюджету Нетішина на літню оздоровчу кампанію було виділено 1 млн 310 тис 295 грн.

Крім того, 186 дітей працівників ХАЕС оздоровились у таборах відпочинку. Зокрема на Рівненщині: в «Агатівці» – 45, 50 – у «Країні мрій» (колишній «Корчагінець»), решта – у карпатському «Водограї», неподалік Мукачево, у гирлі річок Синявка і Бистрянка.

Також упродовж року у санаторіях відпочивало 425 працівників ХАЕС, та у пансіонатах – 634. Станційники разом із сім’ями оздоровлювались у санаторіях «Карпати», «Залізничник», «Медобори», «Синяк», «Квітка полонини», «Хмільник», «Сонячна долина», «Аркада», «Шахтар», що розташовані у Карпатах, на Тернопільщині, Вінничині та інших куточках України.

Працівники ХАЕС сплачують лише частину коштів від повної суми путівки.

радіопел китайціНетішинські радіопеленгатори провели міжнародні змагання

Міжнародні молодіжні змагання зі спортивної радіопеленгації гуртківці Клубу “Юний технік” провели у лісах Львівщини.

За призові місця боролися близько двох сотень учасників з Румунії, Словаччини, Білорусі, Польщі, Китаю та України.

Окрім змагань, вихованці нетішинського КЮТу влаштували майстер-класи китайським дітям, а також отримали запрошення на змагання до Китаю та країн Європи.

Наразі стало відомо, що нетішинській радіопеленгаторці Юлії Власюк присвоєно звання Майстра спорту.

30-го серпня Юля у складі збірної команди України летить у Корею, на Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації.

підїзр розм1Наречена розмалювала під’їзд до весілля

Фото незвичного під’їзду на проспекті Курчатова,7, з намальованими мальвами, лелеками та українською хатою, миттю розлетілося соцмережами.

Користувачів захопила ідея і вони запитували контакти художника.

Як стало відомо від інтернет-спільноти, стилізований під’їзд – ідея нареченої, яка, готуючись до весілля, подбала про оригінальність помешкання.

веремійчук2Нетішинець подолав вершини Паміру

Олександр Веремійчук, працівник енергоремонтного підрозділу ХАЕС та керівник клубу скелелазіння «Вершина», піднявся відразу на дві вершини-семитисячники – пік Коржиневської (7105 м.) та пік Ісмаїла Самані (7495 м.).

Лише двоє українців зуміли самотужки піднятися на пік Коржиневської і вже у складі групи здійснити сходження на пік Ісмаїла Самані, на яких гордо замайоріли прапори України та «Енергоатома».

«Кожне сходження – це окрема історія, адже в горах є свої правила і люди різних національностей розуміють тут одне одного без зайвих слів. Під час акліматизації в таборі спілкувалися з таджиками, росіянами, англійцями, норвежцями, іспанцями, допомагали естонським кінематографістам у зйомках фільму про альпіністів. Разом з усіма хвилювалися за провідника, який звалився у провалля, раділи, коли повернувся неушкодженим. Своєрідне перезавантаження свідомості відбулося після аварії гвинтокрила, під час якої загинули люди, з якими нещодавно спілкувалися.

З’явилося відчуття, що гори приймають не всіх, до них потрібно ставитись з обережністю і любов’ю», – розповів О.Веремійчук місцевим журналістам.

На ліку альпініста-атомника вже підкорені вершини Казбеку, Ельбрусу, Тянь-Шаню та Паміру.

цифраЗ 1-го вересня Нетішин перейде на «цифру»

Перехід до цифрового телебачення має відбутися 31 серпня в усіх областях України, в тому числі і в Нетішині.

У Києві та Кіровоградській області аналогове мовлення припинено вже з 31 липня.

На ТРК «Лотел-СКТБ» запевняють, що абоненти кабельного телебачення отримуватимуть послуги у звичному режимі.

Зміни торкнуться користувачів ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню чи колективну антени. Їм доведеться придбати приймач цифрового ефірного телебачення, або поставити супутникову антену чи вдатися до послуг інтернет-провайдерів, які транслюють телеканали.

Джерело – Артур МИКОЛАЙЧУК, Газета “Пост громадського контролю”, серпень, №8 (116)