хаес заставка5За півроку більше ста фахівців ХАЕС звільнилися з роботи

Ситуація не покращується: зарплат станційникам не піднімають

Деталі про це – у публікації Газета “Пост громадського контролю”.

Нині кадрова криза назріває на всіх атомних станціях України. Не є виключенням і Хмельницька АЕС.

Залишають роботу висококваліфіковані працівники: начальники змін, провідні інженери, майстри тощо. Через низьку заробітну плату фахівці не бачать перспектив у завтрашньому дні, а тому, не озираючись, мігрують до країн, де їхня праця цінується належним чином. А саме: до Туреччини, Польщі, Білорусі, Індії, Китаю, Ірану тощо

Більше того: останнім часом престиж професії атомників різко впав. Пропрацювавши кілька років, звільняються молоді фахівці. Розривають тристоронні угоди на підготовку персоналу студенти профільних вишів.

Поки що звернення до президента, прем’єра, участь у комітетських слуханнях Верховної Ради та засіданнях НКРЕКП вагомих результатів не принесли. Переговори з гілками влади обіцяють вести і надалі. Складається враження, що питання ніби й намагаються владнати, але так, щоб і вовки залишилися ситими, і вівці цілими. Тому й тягнеться гумка. А фахівці-енергетики тим часом один за одним пакують валізи.

Заступник гендиректора просив землю – мер обіцяв землю

демидюкУ Нетішині вголос про проблему заговорили рік тому. У липні 2017 року на 30-й сесії міської ради перед депутатами виступив заступник генерального директора ВП ХАЕС Віктор Демидюк. До теми він підійшов здалека, розпочавши з сухої статистики. Мовляв, ХАЕС – головне бюджетонаповнююче підприємство Нетішина. У 2016-му році до міської казни атомною станцією було перераховано 73,8 мільйона гривень податків та надійшло 2 мільйони 833 тисячі гривень компенсації ризику населення, яке проживає на території 30-кілометрової зони. Цьогоріч такої субвенції спрямовано у сумі 3 мільйони 341 тисяча гривень (мова про 2017 рік, – Ред.).

В.Демидюк тоді наполягав: зобов’язання мають бути обопільними, зокрема, місто має сприяти станційникам із владнанням житлової проблеми, з наданням земельних ділянок під будівництво. Тоді, 14 липня 2017 року, пан Демидюк озвучив такі цифри: 960 сімей працівників ХАЕС потребують забезпечення житлом, у тому числі й оперативний персонал, 879 виявили бажання отримати землю, з них 285 на пільгових умовах. Питання стояло: 50 відсотків відведених під житлову забудову ділянок залишати за працівниками атомної станції.

супрунюк липень1Відповідь міського голови Олександра Супрунюка була багатообіцяючою. Мовляв, підтримує таку ініціативу, адже йому стало відомо, що із запровадженням безвізового режиму з ХАЕС розрахувалося семеро спеціалістів оперативного персоналу та залишили країну, оскільки за кордоном значно вища оплата їхньої праці.

Чи дійшла справа далі обіцянок? Принаймні, офіційної інформації про те, щоб надавали землю працівникам атомної станції, ніде оприлюднено не було. Хоча не так давно було поділено 50 гектарів під житлову забудову. З цього виходить, що міський очільник у притаманному йому стилі повигукував популістські гасла і на цьому забулося. Не дарма ж «Обещать жениться – не означает жениться», – одне із козирних висловів нетішинського градоначальника.

страйк хаесПрацівники ХАЕС вимагають збільшення зарплат

У тому ж 2017 році, в жовтні, на конференції трудового колективу, працівники ХАЕС вирішили звернутися з вимогою збільшення зарплат до президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та голови профспілкового комітету енергокомпанії Олексія Лича.

Атомники зажадали термінових переговорів про перерахунок заробітків відповідно до «Основних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку України на 2017 рік» із представниками Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У випадку відмови керівництва Нацкомісії збільшити зарплати енергетикам, рік тому на ХАЕС заявили про готовність до активних дій у межах чинного законодавства, аби захистити соціально-економічні права працівників.

Крім того, на 28-й сесії Нетішинської міськради, яка відбулася 26-го січня 2018 року, депутат від «Свободи» Сергій Рижук ініціював направлення звернення до Кабінету міністрів від депутатського корпусу Нетішина щодо необхідності підвищення оплати праці працівників ВП «ХАЕС». «Існуючий рівень зарплатні породжує відтік кадрів за кордон, соціальну напруженість у колективі, знижує престижність професії енергетика», – сказав тоді С.Рижук.

На сьогоднішній день атомники усієї України пройшли і мирні страйки, і листування з вищими гілками влади, обсяги якого вже вимірюються томами. Проте віз і нині там.

Початок «великої міграції»

Лютий 2018-го. Активний користувач «Фейсбуку» Роман Смерека опублікував допис під назвою: «Довкола зарплат атомників, або Із гармати по горобцях», підкріплений копіями офіційних звернень до відповідних інстанцій та зворотними відповідями на них. Автор, зокрема, пише: «… Пішов поголос про збільшені зарплати енергетикам завдяки спільному рішенню профспілкового комітету та президента ДП «НАЕК «Енергоатом» від 19.01.2018 №1882». Зі слів Р.Смереки, суть цього рішення була в тому, що розмір щомісячної премії не повинен бути нижчим 30 відсотків. Але ж середня премія енергетиків і без цього перевищувала 30 відсотків (окрім ХАЕС): РАЕС – 44 відсотки, ЮУАЕС – 38 відсотків, ЗАЕС – 43 відсотки, ХАЕС – 15 відсотків.

Автор допису наводить отримані за запитом суми середніх зарплат на атомних станціях: РАЕС – 16 005 грн, ЮУАЕС – 15 792 грн, ЗАЕС – 15 460 грн, ХАЕС – 15 100 грн та порівнює таке «спільне рішення» зі стрільбою з гармати по горобцях – шуму багато, а результату – нуль.

Тенденція із оплатою праці веде до того, що працівники атомних станцій звільняються з роботи та їдуть за кордон у пошуках гідного життя. Скажімо, станом на кінець третього кварталу 2017 року загальна чисельність працівників НАЕК «Енергоатом» складала 34 929 осіб, а працівників, які звільнилися за цей період року – 1 195 осіб.

Проте це був лише початок «великої міграції». З неофіційних джерел відомо, що у першому півріччі цього року лише з кожної з атомних станцій звільнилося більше ста фахівців.

Про «катастрофічну проблему» мер говорив в області

У червні цьогоріч в «Ютубі» з’явилося відео емоційного виступу Олександра Супрунюка на засіданні облради.

«У зв’язку з тим, що в нас атомна станція, на якій зарплата не росте, маємо катастрофічну проблему, люди масово виїжджають в Іран, Канаду, Росію, Китай, Білорусь будує атомну станцію. Там зарплата від трьох до десяти разів більша, ніж у Нетішині, в Україні», – виголосив нетішинський очільник.

Щоправда, мета цього виступу була не привернути увагу депутатів та громадськості до проблеми атомників, а «викрутитися», чому в Нетішин не залучаються інвестори.

валіза виїзд2Дискримінація «пакує валізи»

У статті Олександра Шустерука під назвою: «Для ознайомлення і переконання», опублікованій 22 серпня на офіційній сторінці «Хмельницька АЕС» у «Фейсбуці» йдеться:
«Нещодавно ХАЕС відвідала делегація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Представників НКРЕКП цікавили обсяг та особливості виробництва, напрямки інвестування коштів, передбачених у тарифі на електроенергію, темпи реалізації інвестиційних проектів та перспективи розвитку ядерної галузі. Окрім регулятора, на ХАЕС прибула також делегація «Енергоатома» на чолі із президентом Юрієм Недашковським, генеральні директори всіх АЕС України та профспілкові лідери енергокомпанії».

Крім цілої низки робочих питань, не оминули теми підняття зарплати та відтоку кадрів.

«У складі делегації був і голова профкому ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич, – пише О.Шустерук. – Він сказав, що для атомників сьогодні актуальним залишається питання встановлення повноцінного, прозорого тарифу для держпідприємства «Енергоатом» з урахуванням актуальних і необхідних витрат на підвищення в рази рівня оплати праці, прийняття програми щодо збереження і розвитку персоналу компанії, істотне підвищення рівня соцзахисту і виконання програмних документів, які забезпечили б сталий розвиток галузі і компанії. За його словами, основна причина сьогоднішніх проблем в атомній енергетиці, таких як недостатній рівень оплати праці і відтік кадрів за кордон, – це дискримінаційна політика щодо діяльності ядерної галузі. Це призвело до того, що частина працівників, які є фахівцями, їдуть працювати до Туреччини, Польщі, Білорусі, Індії, Китаю, Ірану та інших країн.
Особливу увагу О.Лич акцентує на закріпленні молодих спеціалістів у атомній енергетиці. Тут є низка невирішених питань стосовно надання житла саме молодим працівникам, яким доводиться після закінчення профільних вузів витрачати кошти на його найм. Крім цього, до витрат додається оплата комунальних послуг, які суттєво збільшились за останні роки.
Повертаючись до теми заробітної плати О.Лич зазначив, що на сьогодні наша енергокомпанія не має самостійності у вирішенні питань у цьому напрямку. Відповідними органами у ході визначення розміру заробітної плати не враховуються наші виробничі показники, кількість товарної продукції, яка відпускається у вигляді електроенергії. Всі остаточні рішення приймаються на основі висновків НКРЕКП. Щодо цього профспілки та адміністрація компанії налаштовані на проведення конструктивного діалогу з нею.
Олексій Лич також торкнувся теми формування посадових окладів для різних категорій працівників у атомній енергетиці. За його словами, на сьогодні для галузі потрібно майже 30 мільйонів гривень, щоб посадові оклади окремих спеціалістів непромислового персоналу вивести на рівень мінімальної заробітної плати».

лич1«Революційні» методи не пройдуть
Користувач на прізвище Габрійчук залишив під публікацією наступний допис: «НКРЕКП є найнахабнішим та найкрупнішим боржником НАЕКа. Немає надій на те, що вони перестануть лобіювати інтереси «Ахметки» за рахунок атомної енергетики. Я б не став гаяти часу на цю компашку».

Олексій Лич відреагував на допис пана Габрійчука: «Шановні “революціонери”! Є інші пропозиції вирішення питання зарплати для наших працівників? Пропонуйте. Окрім пропозиції “Усі на Київ!”. Нам дали зрозуміти, що “Ротердам+ “буде працювати до 1 липня 2019 р. Усі інші пропозиції, тільки за рахунок перерозподілу і так дефіцитних статей Компанії, або підвищення тарифу на 4-й квартал на 3,5 коп. за кВт/год. для споживачів.
Хочете в такій ситуаціїї знайти прибічників в оточуючому середовищі? Особливо по другому варіанту, коли передаючі компанії мають аналогічні проблеми з персоналом. Електроенергію потрібно не тільки виробити, а і доставити до споживача. Чому ми наразі відпрацьовуємо спільні пропозиції з іншими профспілками енергетичних компаній, спільний підхід до формування ФОП у тарифах? Час одиночок закінчився.
Намагання щось “урвати” тільки для себе, викличе супротив не тільки у населення, а і колег-енергетиків.
Приклад – виступ профлідера незалежної профспілки енергетиків після мого виступу в НКРЕ при захисті проекту змін до ФОП Енергоатому. Будь-які акції із сумнівним результатом, недопустимі».

З усього цього очевидно одне: атомникам знову доведеться чекати, і термін цього чекання поки-що необмежений.

Джерело – Руслана ЧЕРНЮК, Газета “Пост громадського контролю”, серпень, №8 (116)