паркування газони2Гучні співи у дворі серед ночі, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, порушення правил тримання собак і котів – це далеко не повний перелік адміністративних правопорушень, через які нетішинці отримують штрафи, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

25 вересня відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконкомі. Порядок денний містив 52 справи: за ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», ч.1 ст. 175-1 «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях», ч.1 ст.182 «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого випливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях», ст.183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, ч.1 ст. 154 «Порушення правил тримання собак і котів» та інші.

Більше двох десятків справ було розглянуто щодо водіїв, які залишають своє авто на газоні та у інших недозволених місцях. За паркування автівки на газоні водію загрожує штраф у розмірі від 340 до 1 360 грн. Це якщо водій є фізичною особою. Якщо ж керманич виявиться підприємцем чи посадовцем, розмір штрафу становитиме від 850 до 1 700 грн. Автомобілісти розуміють, що паркування на газонах заборонене, але продовжують паркуватися на зеленій зоні. Мовляв, нехай парковки у місті зроблять, а вже потім штрафують. Однак, у місті є 8 гаражних кооперативів та автостоянки, що пустують, а відповідальність за порушення правил, в першу чергу, несе кожен із нас.

Відтак, 44 особи притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, до 3 осіб застосовано попередження, 5 справ закрито в зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради