артпростір англ1Допис “Про брехунів” опублікувала у Фейсбуці депутат обласної ради від Нетішина Наталія Коваль.

“А зараз буде вам гніву пост. Про брехунів і негідників. Багато букв.
З березня продовжуються танці з бубном довкола скверу в якому працює наша культуро-мистецька локація ART-простір Трохи історії – ця ділянка завжди була зеленою зоною. Але ця каденція депутатів внесла зміни в генплан та передбачила на ділянці заклад торгівлі. Нагадаю, що на початку березня неочікувано на сесію НМР винесли рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою під заклад торгівлі. Тоді ж на сесії міський голова розказував, що робиться це щоб “захистити ділянку”. Нахабна брехня. Нащастя сесія відмовила. На наступну сесію ми – мешканці міста підготувались. Ми зібрали підписи від громадських організацій міста, зареєстрували петицію, зібрали підписи під нею та зібрали понад 1500 підписів самих громадян – мешканців, ми взяли лист від розробника генплану – Діпроміста та підготували альтернативний проект рішення в якому НМР надавали дозвіл виконкому розробити проект землеустрою саме під СКВЕР. Тоді на комісії нам Юрчук – представниця юридичного відділу виконкому намагалась заперечити і переконувала і нас і депутатів, що такий проект рішення незаконний(!). Але рада проголосувала. В липні на цю земельну ділянку написав заяву пан федеров. Тоді ж в липні ми знову відбивались і хоча представник федорова пан соснов знову ж тиснув на депутатів і погрожував судами – сесія федорову відмовила.

артпростір 5б
А далі я вам розповім “удівітельну історію підлості і брехні”.
Зважаючи на мою емоційність і категоричне неприйняття брехунів та повсякчасне називання речей своїми іменами. (А саме – я відверто кажу, що всі, хто причетний до спроб забрати у міста сквер – негідники і моральні уроди.) Мене попросили не коментувати ситуацію навколо скверу, адже міський голова супрунюк пообіцяв для Марина Шанько(з якою ми разом ведем проект) вирішити питання в переговорній площині.
Я з самого початку ні на грам не вірила в цю можливість, оскільки вважаю нашого міського голову паталогічним брехуном і маніпулятором. Але зважаючи на мою повагу до Марини, я відійшла від теми скверу. Отже, спочатку Марину годували з ложки “завтраками” і “з-понеділками”. Протягом усього літа не знайшлось у супрунюка(який був зайнятий киданням ОСББ та дерибаном бюджету) часу зустрітись та поговорити про сквер.
У вересні намалювався перший заступник м.г. Романюк Іван, який повідомив Марині, що він уповноважений вести переговори. На зустрічі з Романюком були присутні Марина Шанько та Юрій Камозін. Знову ж мене попросили не втручатись. На зустрічі Романюк розповів, що міська влада не проти скверу(очінь даже “за”) і ми повинні 1.за власні кошти зробити проект(з якого милого?!) 2. зареєструвати петицію та наново зібрати під нею підписи 3. пройти знову процедуру комісій і сесій. 4 реконструкцію скверу мав співфінансувати Преподобний 5. головною і самою важливою умовою цього усього було наступне – Арт-Простір повинен був виїхати з ділянки. ми повинні були припинити діяльність з показом фільмів, концертами, ярмарками і прочим.
Після цього я сказала, що на ці умови не погоджуюсь і фантазії супрунюка та романюка втілювати в життя не збирають. Тому що я переконана, що вести переговори і про щось домовлятись з брехунами і негідниками не можна.
Вчора нам з Мариною кинули посилання на рішення суду від 21.09. яке для нас обох стало ШОКОМ. Виявляється, поки Марину водили за ніс “завтраками” і “нарадами” весь цей час був позов від федорова-соснова до НМР з вимогою надати таки ділянку під заклад торгівлі. Представники виконкому на судове засідання не з’явились(за посиланням ви можете прочитати всі деталі) але сталось непередбачуване. Суд встановив, що рішення 30.03. яке ми зубами протягували через сесію було законним і виконком ПОВИНЕН розробити проект землеустрою саме під СКВЕР. Все було законно, як би депутатам і нам не брехала пані Юрчук, соснов і міський голова з першим замом. Суд встав на сторону громади. І про цей суд ніхто не був повідомлений, все робилось поза нашими спинами, з надією, що ми програєм.
Я багато працюю по всій Україні. З болем в серці я спостерігаю, як моє рідне місто деградує. Не працює система публічного управління, царська корона тисне міському голові на чоло і вочевидь перекриває кисень до мізків.
Арт-Простор залишиться в сквері. Сквер залишиться зеленою зоною. Ви в пам’яті – брехунами і негідниками. А ПРАВДА буде перемагати завжди.
з.і. мені щиро шкода Марину. Вона чесно вірила в те, що “переговори” мають силу і я знаю, як вона вчора була шокована і ображена тим, як нахабно їй брехали”.

РІШЕННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 

Справа № 2240/2864/18https://opendatabot.ua/court/76659832-bfc96e665e2de165f7f10d0fc0a910fa

пост сквер жовтень

пост сквер жовтень2

Джерело – Наталія Коваль, Фейсбук