реабцентр жовГерб України з квілінгу, годинники з вінілових платівок, ікона «Отче наш» та різнобарвний пояс для сукні зі стрічок – таку красу власноруч виготовляють вихованці групи соціально-професійної орієнтації спільно з працівниками Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Цьогоріч 13-річний Артем, 14-річний Влад, 17-річні Андрій і Ангеліна та 18-річна Леся взяли участь у Всеукраїнському конкурсі виробів майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями, який вдруге проходив у рамках Наради «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю – українцям з інтелектуальними порушеннями» 10 жовтня у Києві.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Серед великої кількості цікавих не неординарних виробів ікона «Отче наш» з різнокольорових стрічок виборола спеціальний приз від виконавчого директора ГО «Спеціальна олімпіада України» Андрія Підварка – диплом та баскетбольний м’яч, яким грають олімпійці України.

На данном изображении может находиться: цветокАвтоматический альтернативный текст отсутствует.

«Під час творчого тандему діток та майстрів фантазія працює на всі сто відсотків. Вироби виходять досить оригінальні, не схожі один на одного. Особливі погляди та своєрідний мистецький вплив наставників роблять ці заняття надзвичайно захоплюючими. Найголовніше, що дає робота з різними матеріалами – це душевну рівновагу і відчуття щастя, коли шматок тканини, стрічка чи платівка в руках перетворюється в справжній витвір мистецтва. У скарбничці творчого доробку вихованців центру багато гарних виробів»,  ділиться директор Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Інна Дмитрук.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради