госпітальна рада1-го листопада на базі КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин» відбулося чергове засідання Госпітальної Ради Шепетівського госпітального округу, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

До нашого міста завітали керівники закладів охорони здоров’я Шепетівки і Шепетівського району, Славути і Славутського району, Полонного і Полонського району, Ізяслава і Ізяславського району, Білогір’я та Білогірського району під керівництвом голови Госпітальної Ради Валентини Савчук

На зустріч з представниками медичної галузі завітав міський голова Олександр Супрунюк, перший заступник міського голови Іван Романюк і заступник очільника міста Ольга Бобіна. Разом з головним лікарем Василем Пословським і заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення Ігорем Дем’янюком та заступником з медичної частини Валентиною Щуклою присутні відвідали консультативно-діагностичну поліклініку, де надається кваліфікована спеціалізована амбулаторно-поліклінічна медична допомога дорослим та дітям, працівникам промислових підприємств та установ, зокрема, Хмельницької АЕС, проводяться медичні профілактичні заходи щодо попередження та зниження захворюваності і інвалідності, своєчасного виявлення хворих, диспансеризація.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Члени госпітальної ради оглянули приймальне, хірургічне, відділення профілактики та трансфузіології, побували в акушерсько-гінекологічному відділенні. Завідувач відділення Алім Коптюк продемонстрував членам Ради палати для вагітних та гінекологічно хворих, палати для спільного перебування породіллі з дитиною та інше. 

Після огляду медичного закладу, головний лікар Василь Пословський інформував про роботу лікарні, наповнення штату, оснащення обладнанням та лікарськими засобами, ознайомив з фінансово-господарською діяльністю закладу.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

Госпітальна Рада Шепетівського госпітального округу є дорадчим органом для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги у госпітальному окрузі. У рамках роботи Госпітальна Рада має розробити багаторічний План розвитку Госпітального округу.

P.S. Багато містян обурювалося у соцмережах щодо оглядин медсанчастини, а саме у контексті: чому відвідувачам не продемонстрували інфекційне відділення – обшарпане, обдерте, із цвіллю і тарганами…

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради