На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается8-го листопада у Нетішин завітала в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Марія Гаєвська разом з творчою делегацією керівників гуртків початкового технічного моделювання з міст та районів Хмельницької області, аби на власні очі побачити сучасну стратегію розвитку позашкільної технічної освіти у нашому місті, зокрема, перейняти досвід, навички професійної майстерності керівника гуртка-методиста початкового технічного моделювання Клубу «Юний технік» Любові Бєланової, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

За словами Марії Володимирівни, Нетішин – це місто, яке відрізняється потужним інтелектуальним, творчим та науково-технічним потенціалом, саме тут багато років злагоджена та продуктивна робота керівництва міста, педагогів та вихованців дає гарні результати.

Директор Клубу «Юний технік» Микола Заремський ознайомив присутніх із специфікою роботи закладу та основними критеріями успішної діяльності вчителів та дітей за допомогою відеопрезентації, що підготували вихованці гуртка «Юні відеооператори», керівник Катерина Костецька.

У рамках семінару «Професійна майстерність педагога – запорука успіху дитини в гуртку» гості на декілька годин занурилися у цікавий світ дитинства. Керівник гуртка-методист Любов Бєланова запропонувала колегам насичену програму логічних ігор та завдань, які дозволяють розвивати творчу особистість на заняттях початкового технічного моделювання, провела майстер-клас з виготовлення рухомої паперової іграшки.

Активну участь у виконанні завдань та вправ взяв начальник управління освіти Василь Мисько.

Керівник гуртка «Юні відеооператори» Катерина Костецька підготувала для гостей тренінгові вправи, які дозволяють об’єднати колектив, згуртовують та створюють передумови для ефективної спільної роботи.

На завершення делегація прогулялася вулицями міста та відвідала навчально-тренувальний центр ВП ХАЕС.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради