енергоатом фото2Компанія «Енергоатом» призначила стипендії кращим студентам, які навчаються у закладах вищої освіти, що готують кадри для атомної енергетики, – повідомляє Хмельницька АЕС.

Грошові виплати за період з 1 липня по 31 грудня 2018 року отримають 38 майбутніх атомників – кращі з кращих серед тих, хто опановує професію в рамках тристоронніх договорів «освітній заклад – студент – АЕС».

Персональні щомісячні стипендії в розмірі 1000 грн призначено відповідно до «Положення про персональну стипендію ДП «НАЕК «Енергоатом», спільних рішень працедавця та профспілкового комітету і на підставі подань вчених рад закладів вищої освіти.

У списку стипендіатів: студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Одеського національного політехнічного університету, Вінницького національного технічного університету, Національного університету «Львівська політехніка» та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Вони навчаються за спеціальностями «Атомна енергетика», «Технології теплоносіїв та поводження з радіоактивними відходами на АЕС», «Електричні станції», «Фізика та астрономія», «Ядерна енергетика».

Джерело – Хмельницька АЕС