гопак фото2У перший день зими в Нетішині було гаряче, відбувся Відкритий чемпіонат м.Нетішин з бойового гопака. До нас завітали гопаківці з м.Рівне та м.Хмельницький, загалом захід зібрав близько 100 учасників, – повідомляє‎ Микола Колінько.

Оцінювали рівень підготовки спортсменів 17 досвідчених суддів. Вік наймолодших гопаківців 4 роки, найстаршим ветеранам національного виду спорту 45 років.

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Микола Колінько, люди стоят, ребенок и баскетбольная площадка

Саме такі змагання дозволяють учням перевірити свої сили, додають впевненості у собі та показують ті тренувальні моменти, над якими варто ще попрацьовувати. Традиційно змагання проводились із чотирьох дисциплін: Однотан (соло-композиція в музичному супроводі з демонстрацією техніки бойового гопака), Тан-двобій (попередньо вивчена показова програма з технічних елементів бойового гопака, яка виконується одночасно двома учасниками, що імітують двобій у музичному супроводі), Забава (різновид двобою з обмеженим дотиком) та Борня (різновид двобою з легким дотиком). 

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Микола Колінько, люди стоят, баскетбольная площадка и ребенок
Нетішинський міський осередок міжнародної федерації бойового гопака висловлює подяку за допомогу у проведенні змагань Нетішинській міській раді, управлінню молоді та спорту, управлінню освіти, директору ЗОШ №2 Яцюку Миколі Сергійовичу, приватному підприємцю Преподобному Валерію Сергійовичу, Федорчук Катерині Миколаївні, Мосніцькому Ігорю та всім учасникам, їх батькам та однодумцям. Євгену Цибульському подяка за гарні фото.

Джерело – Микола Колінько‎ Бойовий Гопак м.Нетішин