атом добра фото18-го грудня у Палаці культури відбувся ІІ відкритий фестиваль-конкурс мистецтв «Атом добра та любові», у якому взяли участь 390 юних виконавців з міст Нетішин, Шепетівка, Полонне, Славута, Ізяслав, а також з сіл Судилків Шепетівського району та Забороль Рівненської області. 
Конкурсантів оцінювало високоповажне журі у такому складі:
Голова журі:
Заступник директора Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України – Олена Василівна Ільїнська.
Члени журі:
Викладач відділу «спів» Хмельницького музичного коледжу ім. Заремби – Ігор Володимирович Гринькевич;
Методист ХОНМЦКіМ, хореограф – Людмила Іванівна Мєзєнцева;
Солістка Хмельницької обласної філармонії, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Леся Миколаївна Король;
Керівник дитячого спортивного танцювального клубу «Реверс», хореограф, балетмейстер, артист – Василь Вікторович Гончарук.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Творчі колективи КЗ «Палац культури міста Нетішина» стали переможцями у таких жанрах:

Вокал (колективи)

Народний ансамбль-студія сучасної естрадної пісні «Синевір» – диплом І ступеня, диплом ІІ ступеня.
Зразкова вокальна студія «Камелія» – два дипломи І ступеня, диплом ІІ ступеня, диплом ІІІ ступеня.

Фольклор
Зразковий фольклорний ансамбль «Роксолана» – диплом ІІ ступеня.

Хореографія
Зразкова хореографічна студія «Серпантин» – диплом І ступеня, диплом ІІ ступеня.

атом добра фото2

Розмовний жанр
Лівшун Міная – диплом ІІ ступеня.

У жанрі «Вокал» перемогли:

Естрадний вокал (солісти)

учні ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»:

Нікіфорова Поліна – диплом І ступеня;
Третяк Мілана – диплом ІІІ ступеня;
Левчук Юлія – диплом ІІІ ступеня;
Янович Софія – диплом ІІІ ступеня.

вихованці творчих колективів КЗ «Палац культури міста Нетішина»:
Яковенко Вікторія – диплом І ступеня;
Гусарова Надія – диплом І ступеня;
Кучерук Владислав – диплом ІІ ступеня;
Крупник Дамір – диплом ІІІ ступеня;
Конченко Надія – диплом ІІІ ступеня;
Гордєєва Маргарита – диплом ІІІ ступеня.

Академічний вокал (солісти)
Січковський Мар’ян – диплом ІІІ ступеня (ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»).

Фольклор (солісти)
Новак Назар – диплом І ступеня (ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»).

Джерело – Управління культури м. Нетішин