виконком груденьПід час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло 20 грудня під головуванням Олександра Супрунюка, прийнято рішення про встановлення тарифів щодо оплати послуг, які надаються бібліотеками Нетішинської міської централізованої бібліотечної системи.

Зокрема, затверджено перелік та вартість таких платних послуг, що надаються в бібліотеках міста як роздрукування інформації з електронних носіїв, фотокопіювання, ксерокопіювання з книжок, брошур, газет, документів з фондів бібліотек, підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних, аналітичних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб, надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів: дорослі (студенти та старші за віком), діти (дошкільники, учні загальноосвітніх навчальних закладів).

Також було затверджено перелік допорогових закупівель, які здійснюватимуться без застосування системи електронних державних закупівель у 2019 році.

Вкотре внесено зміни до розкладу руху на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «Автовокзал – вул.Солов’євська».

Утворено комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та затверджено план комісії.

Відповідно до звернень мешканців міста щодо надання одноразової матеріальної допомоги, виконавчий комітет надав нетішинцям по 2, 3 і 5 тис. грн. на лікування.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради