“Друзі! Чудова новина!

8 січня Апеляційний суд відхилив позов, яким вкотре намаглися забрати у жителів Нетішина сквер, залишивши без змін попереднє рішення суду.

Нагадаємо, 21 вересня 2018 року суд визнав рішення Нетішинської міської ради про відведення даної земельної ділянки під сквер абсолютно законним.”- відповідний пост опублікували у фейсбуці на сторінці  Арт-Простір.

4

Нагадаємо, що ще в 30 березня 2018 року депутати під тиском громадськості все ж таки прийняли рішення № 40/2381 ” Про надання територіальній громаді м.Нетішин в особі Нетішинської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га, яка розташована у м. Нетішин по проспекту Незалежності в районі будівлі №16 для розміщення скверу .”

Але за весь цей час виконком так і не оформив необхідних документів на цю землю, тому вже влітку нєкто пан Федоров подає в суд на скасування цього рішення, ніби то через те що цю землю не виставили на акціон для того , щоб віддати ії в оренду під будівництво Торгового центру.
Про цю ситуацію писала у фейсбуці “гнівний” пост Наталія Коваль – Нетішинський мер бреше та намагається продати скандальний сквер
На щастя суд першої інстанції відмовив ділку – рішення суду. Але він не заспокоівся і подав апеляцію. На щастя суд, засідання якого відбулося 2 дні тому, 8 січня, відмовив знову Федорову , та підтвердив законність вимоги громади зробити на цьому місці сквер- Рішення від 8 січня 2019:
zzz
Нагадаємо, що на сесії міської ради озвучили , що нетішинський сквер Арт-Простір хотіли продати за 100 тис доларів.

За темою:

Чому нетішинцям так важливо відстояти сквер “Арт-Простір” сьогодні !?

У Нетішині тривають посягання на сквер

Нетішинський сквер в центрі міста все ще під загрозою знищення.

Інститут розробник нетішинського генплану підтвердив законність вимог активистів , щодо можливого розміщення скверу.