Безымянный 613 січня в Нетішині петиція з вимогою до влади профінансувати капремонти старих будинків, а саме: “Забезпечити фінансування КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ підтримки та розвитку житлового фонду м.Нетішин на 2018-2020 року, шляхом виділення коштів, з міського бюджету, що дозволить зберегти та покращити стан житлового фонду міста Нетішин та полегшити фінансове навантаження на власників житла” набрала за 2 дні необхідні 100 голосів.

Безымянный 4

Нагадаємо нетішинцям в чому суть цієї проблеми і чому мешканці будинків вимушені вже були піти на створення такої петиції.
В Нетішині  наприкінці  2017  року була прийнята «Комплексна програму підтримки та розвитку житлового фонду м.Нетішин на 2018-2020 роки». В ній передбачалося співфінансування капітальних ремонтів старих будинків міста, в тому числі і там де створені ОСББ.

№ 46-3114 Про внесення змін до рішення НМР від 21.12.2017 № 37-2070 Про КП підтримки та розвитку ЖФ

Загальна сума фінансування програми закладалась в сумі 5 млн грн. Мало того на 2018 рік передбачалось збільшити цю суму ще  майже на 2 млн грн.
Однак у 2018 році, після того як керівники ОСББ подали свої проекти на капітальні ремонти ліфтів, а також один проект капітального ремонту будинку Незалежності 19, відповідного фінансування  НЕ ВІДБУЛОСЬ.
Ми вже про це писали ось тут – В Нетішині з бюджетом під 400 млн грн не вистачило коштів на обіцяну підтримку ОСББ!
Тоді було виділено всього 600 тис грн з необхідних 2,8 млн на ліфти і 500 тис грн на будинок.

Безымянный 2

Безымянный 5

Протягом минулого року було профінансовано ще декілька ліфтів, але загальна сума становила трохи більше 1 млн грн з необхідних 3,3 млн грн для ОСББ.

Після цього на декількох сесіях у 2018 році  звучали пропозиції замість фінансування укладання бруківки взимку в “неіснуючому” парку за міською радою  перенаправити кошти на фінансування програми підтримки, але міський голова стояв на своєму і пролобіював виділення коштів саме на парк.
Як це було можно ознайомитись тут – Представляємо вам перший епізод нетішинських “Бюджетних війн”.

Не дивлячись на обіцянки міського голови  протягом 2018 року профінансувати капремонти , так цього зроблено і не було. мало того  в бюджеті на 2019 заклали на фінансування цієї програми лише … 7 тис грн !!!, при необхідній хоча б мінімальній сумі фінансування минулорічних проектів  2-2,5 млн грн.

Безымянный

На бюджетній комісії 18 грудня 2018 року  , коли погоджували проект бюджету з цього приводу виникла

дискусія,  але знову все закінчилось обіцянками виділити кошти протягом року. На відео нижче представлений фрагмент відеозапису комісії. Це питання підняв депутат Юрій Камозін, а відповіді надавала керівник фінансового управління Валентина Кравчук.

Ну що ж , як то кажуть обіцяного три роки чекають, тому сподіваємось , що депутати позитивно розглянуть цю петицію на найближчій сесії, яка відбудеться  25 січня , і нарешті ОСББ зможуть виконати свої капремонти.
P.S. доходи бюджету Нетішина в 2019 році передбачаютьсяс на рівні 416 млн грн
Безымянный 1