1

Одразу зазначимо ,  що частиною сьомою статті 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” передбачено, що колишні власники (їх правонаступники), які володіли багатоквартирними будинками до моменту приватизації, зобов’язані брати участь у фінансуванні їх ремонту та сприяти організації його проведення.

Враховуючи, що “колишніми власниками” у розумінні цього Закону є територіальні громади та держава, механізми виділення бюджетних коштів на проведення робіт з капітального ремонту будинків не скасовуються.

Органи місцевого самоврядування і надалі можуть (і мають) приймати участь у фінансуванні капітального ремонту будинків згідно з прийнятими відповідними програмами. Прийняття місцевої програми щодо співфінансування органом місцевого самоврядування як “колишнім власником” робіт з капітального ремонту не потребує прийняття окремого рішення з цього питання загальними зборами співвласників будинку. При цьому розмір (сума) співфінансування та/або перелік робіт, які виконуватимуться за рахунок коштів такої програми, має визначатися з урахуванням рішення загальних зборів про проведення капітального ремонту.

Відповідний пост про витрачання коштів нетішинського бюджету і те як розділили одним махом 31 млн грн, при цьому не виділивши жодної копіки на капремонти будинків ,  опублікував у фейсбуці  Юрій Камозін.

“Цікава була сесія міськради в п`ятницю. Особливо бюджетні питання. Загалом розподілили більше 31 млн грн! (повністю викладемо всі витрати в окремій статті).
А тут хочу знову розповісти, як виділили ще 2.5 млн грн на бруківку в “парку” за міською радою.

Да, да на бруківку, на яку вже виділили в минулому році майже 1.7 млн грн і яку так і не поклали ні до дня міста у вересні, ні до нового 2019 року.

Сесія була 25 січня. а відео я зняв 23, якраз перед бюджетною комісію.
Я запрошував депутатів пройтися 200 метрів в “парк” та подивитися, як там справи з освоєнням попередніх коштів.

Намагався запропонувати дати хоча б 470 тис грн на капремонт Незалежності 19 (який потребує найшвидшого ремонту , бо руйнується фундамент та плити) але …. проголосували за 2,5 ляма і все.

Як виділяли попередні кошти можна подивитись тут https://www.facebook.com/groups/netishyn/permalink/1168688769964331/

P.S. при цому депутати навіть дали 60 тис грн на новорічні фігури (іграшки), які поставлять через рік на новий 2020 рік! Без коментарів”- завершив свій допис Юрій
2

 

Що цікаво, що виявилось що голова партії Воля, народний депутат та теперішній кандидат в президенти Юрій Дерев`янко , заявив що “Місцеві бюджети повинні фінансувати перший капітальний ремонт ОСББ “
Про це нагадали у фейсбуці  міському голові Нетішина Олександру Супрунюку, який так само представляє партію Воля.
5

4

 За темою: