8

Відповідний пост у фейсбуці  опублікували в нетішинських групах.
“Прочитав пару днів тому допис на сторінці нашого міського голови про можливе об`єднання КП “Торговий центр” і КП “Міський ринок”. Правда він забув дописати, що вже 1га земля в ринку забрали та скоро його продадуть під будівництво нових будинків. Адже народ там в коментарях хоче парковку для авто зробити, і не знає що там вже частини землі під колхозним ринком немає. (: Але то таке.

1
Тому як він забанив багатьох активистів в себе на сторінці то напишу йому тут.
Пропоную також розглянути можливість об`єднати наш КП “комфорт” та КП ” Благоустрій”. (нагадаю що насправді Комфорт по суті виокремили з того самого Благоустрію 2 роки тому)
Адже як подивишся на сайт Прозорро то диву даєшся, виявляється в нас Комфорт замовляє послуги по косінню трави, видалення сухостою, аварійних дерев через тендери. Мало того виявляєтсья що ці тендери виграє ……….. наш Благоустрій!!!
Супер , да? Бюджет утримує до 20 чоловік підприємства Комфорт, платимо ім зарплати (1,6 млн грн в рік) , а керівник замовляє на 200 тис грн косіння трави в іншого підприємства. Ну рєзонне запитання, а н… навіщо нам той посередник Комфорт? Для протирання штанів за компьютером та писанини у фейсбуці? Це ще одне дно!”

7

4

6 2  3