цнап модернізаціяУ листопаді 2018 року управлінням економіки виконавчого комітету Нетішинської міської ради було подано заявку на участь в Програмі «U-LEAD з Європою», яка фінансується Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida), щодо створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

23 квітня до Нетішина завітали регіональні представники Програми Олена Дмитрієнко, Марина Дзендзель та начальник відділу з питань розвитку підприємницької та регуляторної політики управління з питань розвитку та споживчого ринку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА Олена Сліпко.

Метою візиту було знайомство з громадою та вивчення питання щодо можливості надання допомоги у модернізації Нетішинського ЦНАПу та створення повноцінного Центру надання адмінпослуг у Старому Кривині.

Регіональна представниця Програми «U-LEAD з Європою» Марина Дзендзель презентувала детальну дорожню карту по модернізації ЦНАПу, починаючи від мети та завдань і закінчуючи дизайном інтер’єру та розміщенням функціональних зон.

Програма пропонує наступні види допомоги: навчання персоналу, підвищення його кваліфікації, допомога у роботі з мешканцями громади, матеріальна допомога (меблі для облаштування робочих місць персоналу ЦНАП та місць для відвідувачів ЦНАП, офісна техніка, програмне забезпечення), встановлення спеціалізованого обладнання – електронна система керування чергою.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради