діти спортДля того, щоб показати для сучасної молоді що  буденність складається не тільки соцмереж але й цікавого й корисного відпочинку, ГО «Актив Міста» за підтримки служби у справах дітей, відділу молоді і спорту виконавчого комітету міської ради вперше в Нетішині до Дня захисту дітей запровадила спортивно-розважальні конкурси та  об’єднала їх у одну загальну та оптимістичну назву «БУДЬ ЗДОРОВИЙ – ЖИВИ АКТИВНО».

Всього було зареєстровано 137 учасників.

У програмі  заходу поводилися наступні конкурси: Тато+Мама+Я=спортивна сім’я та для  діток  від 6 – 15 місяців повзаючий забіг та пробіг у ходунках.

Конкурсанти від 3 до 5 років  мали змогу взяти участь у забігу  на дистанцію 60 метрів, а також  спробувати свої сили у заїзді на самокатах.

Учасники від 5 до 6 років долали забіг у 200 метрів,  а діти  від 10 до 15 років  не поступалися своїм суперникам у різноманітних  активних квестах.

Перше місце  та грошову винагороду у конкурсі «Тато+Мама+Я=спортивна сім’я» виборола родина Сотнікових,  друге – родина Савчуків,  третє – родина Талашок.

«Повзаючий забіг»   також мав своїх переможців: 1 місце – Блазунь Андрій, 2  місце – Таршевська Дарина, 3 місце – Кравчук Святослав.

«Забіг у ходунках»  не відставав від своїх попередників і представив переможців у своїй віковій категорії : перше місце отримав Семенюк Артем, а 2 місце – Сухацька Анастасія.

Забіг 6 0м  –  перше місце – Гордеєва Ліза, Комар Софія 2 місце, Дорошенко Іван -3 місце.

Заїзд на самокатах: Савчук Олександра 1 місце, Чернявський Олександр 2 місце, Комар Софія 3 місце.

Забіг 200 м-  Дикун Віталій 1 місце, Іванова Олександра 2 місце, Звонцев Артур 3 місце.

У квесті  1 місце  посіла команда  оранжевих, 2 місце – синіх, 3 місце – червоних.

Усі учасники були нагородженні  грамотами, медалями, подяками та  грошовими подарунками.

Спонсорами заходу виступили: фітнес – клуб Pozitive, Виконавчий комітет Нетішинської міської ради,  дитячий розважальний центр «Kinder Бум»,  cупермаркет «Наш Край», магазини: « Велосвіт», « Щодня», «Пелікан», « Канц – Крам»,  «Машенька»,  «Дитячий світ» , школа фінансової грамотності «Savvy Natiоn», роледром «Ride» , « Нетішин ТЕМ» Оперативна поліграфія,  антикафе «Моrо»,  Juventa , Barkas, грузинська пекарня «Сулі – Гулі», «Happy&Flay», Доставка води, Oфіс Центр.

Також спонсорами були: фотографи Сергій Цимбаліст, Дмитро Ляшук, відеооператори Євген Цибульський  та Віктор Звонцев.

Джерело – Наталка Яковлева, поетеса,   публіцист