ескулапи2!!!!!!ПРОШУ !!!!!! максимального розповсюдження нашої історії у вас, любі Нетішинці !!!!!!!!!!
Нарешті я відновила свої сили і готова поділитись з вами своїм гірким досвідом та пережити знову ці емоції пишучи це все….((((
Хто як провів травень?
А ми з нашою малесенькою донечкою на лікарняних ліжках….
Випускники медичних закладів по закінченню складають «Клятву Гіппократа» в якій одне з перших правил «НЕ НАШКОДЬ!!!!!»
Все почалося з алергічного висипу( який з часом зпровокував температуру до 38,5 ) і повинен був за декілька днів пройти та закінчилося лікарняними ліжками і безкінечними напічкуванням таблетками нашої донечки.

Світлина від Uliana Chupylka.
Розпочну з того що Малеча захворіла з п‘ятниці на суботу(так,маленькі дітки «обожнюють» хворіти на вихідні).А отже це вже була малесенька катастрофа як нам тоді здавалось…Ми як і більшість батьків вирішили звернутись у пункт прийому хворих ,де нас якоби мав оглянути черговий лікар (у нашому випадку це мав бути педіатр ,бо донечці всього лиш 1,3)…і надати першу медичну допомогу…..
На чергуванні у той день була жіночка…вибачте не пригадаю її імені але по опису я думаю більшість здогадається,так от жіночка була похилого віку ,волосся рудого кольору підстрижене під каре,яка завжди пересувалася з тростиною …Вона була вкрай не задоволена ,що ми звернулися після 12:00 в пункт ,оскільки черговий педіатр приймала у суботу до 12:00 ….так як в дитини була висока температура …38,5 то вкололи жарознижуюче ….На наше прохання зробити загальний аналіз крові дитині вона відповіла: «Що ви там побачите?!Окрім повишених лейкоцитів НІЧОГО!!!!У нас лаборант один на всю клініку…я не буду її викликати!!!!!!»
Все ж після довгих суперечок вона наважилась зателефонувати і лаборант прибігла за 5хв і взяла кров!!!!

Потім вирішили,що нас потрібно оформляти в інфекційне відділення…і сказали або лягайте або пишіть відмову…
Ми помислили,що попереду ще вечір суботи і ціла неділя…і невідомо як пройдуть ці дні , тим паче в дитинстві я там проходила лікування,та й більшість моїх рідних та близьких ,знайомих та друзів пройшли через це відділення…вирішили ,що ЗАЛИШАЄМОСЬ!!!
Якби я тільки знала…..як я помилялась…….
Цілі вихідні нас тримали на різних жарознижуючих…оскільки в дитини одразу починала рости температура,як тільки переставало діяти жарознижуюче…
Нарешті….довгоочікуваний ПОНЕДІЛОК….з 10:00 обхід…до нас приставили лікуючим занадто молоду лікаря Форсюк М.В., яка у 2017 році закінчила університет….спочатку лячно було від ого ,що трохи за юна лікар лікуватиме наше зовсім маленьке дитя…але ж ловила себе на думці вона ж ЛІКАР….
Оглянувши дитину нам виписали антибіотик і крапельниці…
Завідуюча Овчар Л.І. у понеділок до нас зайшла всього лишень 1 раз і то не оглядала дитину…бо малеча їла то вона сказала ,що зайде пізніше….ну…це «пізніше» трапилося на наступний день…
До речі в істопії хвороби чорним по жовтому листку написали ,що дитина поступила в стані середьої тяжкості…діагноз на пункті прийому вказали ГРВІ…
Ставили для доці катетер хвилин 30…3 медсестри по черзі пробивали дитині вени і ніяк не могли знайти…досі синячки на руках….
Мене ж у процедурну не пустили щоб я була зі своєю дитиною… пояснили це тим ,що я буду лише «усугубляти» весь процес і дитина ще більше кричатиме….
«Чекайте за дверима!!!»добре ,що вікно не було повністю заліплене якимось «савдеповським декором» і я змогла через щілини усе бачити!!!!
А ще я розумію,усі ми люди…але ж якщо свято «день медсестри» то святкуйте його за межами клініки.
Ато вийшло так що свято було один день а зміни медсестр святкували його кожного вечора…..
На рахунок лікування це був ЖАХ в дитину вливали все ,що могли…по принципу : « введемо оте і оте…якщо подіє то добре ,а ні- то можна спробувати оте і оте» ,я називаю це «мєтодом втика».А чого?зараз зрозумієте.
Лікування доречі,проходило під чітким контролем завідуючої☝🏻Овчар Л.І., вона була в курсі усіх препаратів які вводились дитині…весь цей страшний сон тривав довго поки в малої замість одного висипу ,пішов інший…(він був схожий на такий,ніби у вас маленькі сосудинки лопають по всьому тілу) я показала юній лікарю Форсюк М.В. і через хвилину залетіла до нас у палату завідуюча ще з одним доХтором оглядати висип…пояснивши : « це у вас інтоксикаційний висип» і вилетіли…не пояснивши шо з ним робити як лікувати …НІЧОГО!!!Дитина під час лікування згасала на очах…з кожним днем їй ставало лише гірше…вона запухла…не хотіла нічого їсти а в останні дні перебування в тій клініці взагалі спала цілу добу не прокидалась…ми не могли зрозуміти що з дитиною….
Медсестри кожну годину запитували за малу мод як вона?чи прокидалась?чи гралась?чи активнічала? Я не могла зрозуміти…чого вони все так питають….
До поки не прийшов ЛОР Гаркушин і зовсім пошепки сказав….: «шось з дитиною не то…чого така запухша мала?»
Це був поштовх для нас…на той момент у палаті знаходилась моя мама …яка і почала бити на спалах і підіймати скандал…наші «лікарі» на той момент поїхали у відрядження залишивши все відділення на чергового лікаря….
Який на момент скандалу був на конференції в сусідньому корпусі….
Ми почали бити на спалах і вимагати епікріз щоб як найшвидше потрапити у Рівне….бо за описами нашому лікарю-герою ,симптомів Донечки,в нас час йшов просто на хвилини…а черговий лікар все не йшов…
Я встигла зібрати усі речі за 5 хв….аби швидше звідти втекти…а він (черговий лікар) ніби знущався з нас….
Потім коли прийшов у відділення ми ще хвилин 40 чекали поки він надрукує епікріз…це були найдовші 40 хвилин у моєму житті…..
Прийшов віддавати нам епікріз з словами : « чого ви кричите??!!!! Я на КОНФЕРКНЦІї БУВ!!!!!!!Що я мавДО ВАС БІГТИ?!» на що ми відповіли : « а нічого що ми ваші пацієнти і шо якщо ТЕРМІНОВО ПРИЙДІТЬ ЗНАЧИТЬ ТЕРМІНОВО!!!!!»Пацієнт-перш за все!!!!!
Закатали ми Донечку в покривало…бо дитина була в стані «овоча» спала завжди…ледь розплющувала очі на хвилину і знову спала….
Ми « летіли» у Рівне… …
Наш лікар-герой одразу оприділила у малечі інтоксикацію…і відразу направили нас чи ставити катетер і СПАСАТИ дитину!!!
В маніпуляційну без всяких питань мене пустили…навіть ніхто і слова не сказав…я була поруч з своїм янголятком…
Нам швидко поставили катетер і почали капати від інтоксикації….
Вам не передати словами мої кмоції коли наша принцеса відкрила оченята після першої крапельниці і почала мазати всім « прівєтікі»…. сльози радості і безмежної вдячності переповняли нас усіх,з кожним днем наша донечка йшла на поправку…а з часом почала знову ходити …я ніяк не могла натішитись що наша дитинка знову посміхається,знову має купу енергії,намагається говорити по-своєму і знову ходить і навіть танцює!!!!це найбільше щастя!!!!!
Сподіваюсь що моя історія послугує багатьом матусям порадою не звертатись у інфекційне відділення міста Нетішин а їхати в область…там справжні лікарі ,а не люди які вирішили погратися у лікарів!!!
Пробачати таке ганебне лікування тим паче не буду!!!!
Слава Богу наша історія закінчилась благополучно добре для нас…мовчати на цю тему я не буду, тому прошу у вас шановні співмешканці міста Нетішин зробити максимальний репост моєї історії ,щоб молоді матусі прочитали і знали які «лікарі» є у нашому місті!!!Адже на місці моєї дитини може опинитись і ваша….тому давайте уникнемо таких ситуацій разом!!!!
P.S.Дякуємо усім рідним та близьким ,хто допомагав та підтримував у не легку нам годину
З днем захисту дитини!!!!Нехай ваші діти завжди будуть здорові та щасливі!!!

Джерело – Uliana Chupylka  Підслухано | Нетішин