мер 56 сесіяМер зганяв депутатів на сесію

А нетішинських активістів обізвав тітушками

Джерело – Газета “Пост громадського контролю”.

Був ризик, що 56-та сесія Нетішинради не відбудеться. Кворуму не було. 40 хвилин сесійного часу мер та секретар ради витратили на обдзвонювання місцевих обранців та «персональні запрошення» прийти на сесію.

сесія 56

Варто зауважити, що з кожним разом кворум зібрати все важче, дві позачергові сесії з цієї причини вже не відбулися, якщо так піде і надалі, то важливі для міста рішення не буде кому приймати.

56 сесія марчукСесії чекали громадські активісти та окремі нетішинці із загальноміськими та особистими  проблемами. Зокрема, Ольга Сукова та Людмила Лукін, котрі у зв’язку з реорганізацією ЖКО втратили роботу, звертались до депутатів та міського голови, аби ті посприяли у вирішенні їхнього питання. Голова громадської організації «Каштан» Валерій Марчук та мешканець міста Володимир Соснов мову вели про необхідність участі представників виконкому та активістів від громади в засіданні апеляційного суду у Вінниці щодо неправомірної передачі нетішинських електромереж у власність ПАТ «Хмельницькобленерго» та просили посприяти доїзду представників громади на засідання суду. Реакція очільника приголомшила присутніх, бо громадських активістів він охрестив «тітушками».

Були й депутатські запити: Олександр Степанюк говорив про потребу ремонту залізничної станції «Кривин».

Своїм рішенням обранці обмежили продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та  слабоалкогольних напоїв, вин столових в об’єктах торгівлі на території м.Нетішин з 23 години ночі до 7 ранку.

сесія камозінБурхливо обговорювалися депутатами зміни до бюджету. Голова бюджетної комісії Марія Самохіна запропонувала спрямувати 2 мільйони на облаштування міського парку. На цьому наполягав і міський голова Олександр Супрунюк. Натомість Юрій Камозін вніс пропозицію ці два мільйони розділити: один – на парк, другий – на фінансування підтримки житлового фонду, оскільки за минулий і вже теперішній роки з 10 проектів щодо ремонту житлового фонду було профінансовано лише два. А мільйона наразі вистачило б на два проекти капітального ремонту ліфтів. Про необхідність фінансування комплексної програми підтримки житлового фонду говорили й присутні на сесії голови ОСББ. Але депутати проголосували лише за проштовхуване мером виділення 1 мільйона на прокладання бруківки у парку, а на ремонт житлового фонду не дали нічого.

Джерело – Артур МИКОЛАЙЧУК, Газета “Пост громадського контролю”, травень, №5 (125)