виконком1У четвер, 6 червня, під головуванням міського голови Олександра Супрунюка відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На порядку денному розглядалось 23 питання.

Зокрема, було затверджено перелік об’єктів історико-культурного значення на території Нетішина. Серед них: надмогильні пам’ятні знаки (в переліку – 7), пам’ятні знаки (в переліку – 6), меморіальні дошки та бар’єри (в переліку – 11).

Утворено комісію щодо передачі завершеного будівництвом водогону по вул. Солов’євська та затверджено її склад. Комісія у порядку, встановленому чинним законодавством, повинна вжити заходів щодо передачі від управління капітального будівництва виконкому до КП «ЖКО» завершеного будівництва об’єкта.

На засіданні виконкому було затверджено висновок про вартість об’єкта оренди нежитлового приміщення будівлі КП «Торговий центр» площею 312, 69 кв.м у сумі 2 183 212, 99 грн. без ПДВ, виконаний ПП «ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛ».

Затверджено структуру тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезенням та захороненням).

Надано житлове приміщення з фонду житла для тимчасового проживання громадян у гуртожитку, що на просп. Незалежності, 12 та ін.

Надано одноразову матеріальну допомогу для 9 мешканців міста. Її загальна сума становить 27 тис. грн.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради