етнофест1У неділю, 9 червня, в Нетішині вдруге пройшов етнофестиваль «Гостини поблизу Горині».

Цьогоріч на фестиваль з’їхалися солісти та творчі колективи різного віку з Рівненської області, Славути, а також свою любов до української пісні і танцю демонстрували нетішинці.

Серед учасників – ансамбль жартівливої пісні «Коліжанки» (с.Грушвиця, Рівненська обл.), Дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Соловеєчки» (с. Забороль, Рівненської обл.), Зразковий фольклорний гурт «Перлинка» (с. Славута). Серед нетішинців – Народний вокальний ансамбль та студія естрадної пісні «Вернісаж», Зразковий фольклорний ансамбль «Роксолана», Народний вокальний ансамбль «Зорепад», Народний аматорський ансамбль-студія сучасної естрадної пісні «Синевір», Зразкова хореографічна студія «Серпантин», солісти Народного Художнього колективу «Театр пісні «Криниченька».

етнофест2

У той час як учасники фестивалю презентували свої вокальні та хореографічні здібності, гості свята фотографувалися на різних локаціях, мали можливість на власні очі побачити виставку виробів декоративно-прикладного та художнього мистецтва нетішинських умільців та колективу ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа», брали участь у розвагах та смакували традиційною українською кухнею.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради