конкурс наекКонкурс наукових доповідей традиційно проводиться у два етапи серед працівників Компанії, віком до 35 років. У відокремлених підрозділах Енергоатома молоді спеціалісти захищають свої напрацювання під час першого етапу, а найбільш ґрунтовні доповіді беруть участь у загальноукраїнському етапі конкурсу.

Цього року, право відстоювати честь Хмельницької АЕС отримали виключно представниці прекрасної статі. Серед них Анна Закусіло та Анна Кучмій, працівниці навчально-тренувального центру, взяли участь у виробничому напрямі конкурсу.

У соціальному напрямі виступили Оксана Кордиш (НТЦ) та Ірина Вагнер (ЦТАВ), які у своїх роботах висвітлили питання управління персоналом компанії.

Доповідь Анни Кучмій «Відеоінструкції як складова частина системи дистанційного навчання» отримала високу оцінку комісії та відзначена другим місцем.

Загалом, для кожного з учасників конкурсу це унікальна нагода надати свої пропозиції та напрацювання керівництву Компанії. Адже найкращі роботи, а серед них і доповіді Анни Кучмій та Ірини Вагнер, надалі вивчатимуться більш детально щодо можливості їх практичного застосування на виробництві.
Джерело – xaec.org.ua