військові ХАЕСНа базі стрільбища військової частини  №3043 з охорони Хмельницької АЕС відбулось показове тактико-військове навчання для вихованців Острозького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою” – за участю бійців взводу спеціального призначення.
Вони демонстрували навики забезпечення охорони об’єктів, знищення диверсантів за допомогою малих  мобільних груп з використанням різних видів вогнепальної зброї та застосуванням прийомів рукопашного бою.
Для острозьких ліцеїстів  військові продемонстрували кращі зразки стрілецької зброї, яка є в наявності у взводі спеціального призначення, дали урок тактики та стратегії бійців спецназу.
За словами командира військової частини №3043, підполковника Костянтина Кабанова, у підпорядкуванні військовослужбовців, які забезпечують охорону Хмельницької АЕС, є стрільбище, що з’явилось два роки тому. Тут кулезахисні та кулеприймальний вали мають належну товщину і досить надійно захищають від куль. Вогонь по мішенях можна вести з відстані сто метрів. Добре позначена лінія вогню. Найближчим часом планується обладнання стрільбища засобами, які дозволять здійснювати навчання в умовах сутінок і навіть вночі. Відтак відпадає необхідність використовувати стрільбище міського професійного ліцею та Цвітохи. Це дає економію коштів, дозволяє частіше проводити заняття. Показовим є й те, що нове стірільбище знаходиться на території, що охороняється військовою частиною і обмежує несанкційний доступ сторонніх осіб.
Під час показового навчання курсанти з Острога взяли участь у тренуваннях із знешкодження диверсійних груп за допомогою екіпіровки спеціальним електронним  обладнанням, яке використовується для тренування військовослужбовців військової частини №3043.
Джерело – xaec.org.ua