очеретович1Рівненський  поет  Назарій Очеретович  презентував свою дебютну збірку « Дай Мені Шанс» у м. Нетішин.

На початку липня у приміщенні Нетішинського краєзнавчого музею літературна студія «Стожари» приймала гостей з Рівного. До неї завітав талановитий і харизматичний поет, учасник народного літературного  об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді , Назарій Очеретович, зі своєю дебютною збіркою поезій «Дай Мені Шанс».

В цій збірці переплелися багато сюжетних тем, які зачіпають за живе та  проливаються яскравим світлом у людські душі.

Свій творчий шлях Назарій  розпочав з 7 класу,  є переможцем  багатьох літературних конкурсів. У свої 19 років хлопець чітко знає, чого хоче від життя та намагається втілити свої мрії у реальність. Назарій – відкрита  і добра людина, друг, який  завжди готовий прийти на допомогу.

Підтримати свого товариша  приїхала  талановита молода письменниця, учасниця  літературного об’єднання «Поетарх» Вікторія Мороз. Вона продекламувала  один з віршів поета та  прочитала коротенький уривок зі свого прозового твору, чим визвала цікавість та захоплення гостей.

очеретович2

Вітали з дебютом Назарія Очеретовича нетішинські поетеси: Тетяна Ходак, яка  подарувала для гостя “Ангела натхнення», Тетяна Коханенко та Аліна Сафронова.

Наразі молодий поет  готує другу збірку поезій, яка побачить світ наступного року.

Джерело – Наталка Яковлева, поетеса, журналіст