гармидерЗ нагоди свята першого дзвоника, 2 вересня, вперше у нашому місті пройде загальноміське свято школярів “Шкільний гармидер”.

Найпочеснішими гостями заходу стануть учні загальноосвітніх навчальних закладів Нетішина і Старого Кривина.

У парку культури і відпочинку юних нетішинців, вчителів, батьків та усіх бажаючих з 15.00 чекає яскрава розважальна програма. Усі присутні матимуть можливість взяти участь в різних творчих завданнях, конкурсах та іграх і за це отримають гарні подарунки та сувеніри. Можна буде організувати пікнік на свіжому повітрі, позмагатися у велопробігах та естефатах на роликах (велосипеди і ролики брати з собою:). Кожен зможе зробити фото на згадку біля креативних фотозон, побачити яскраві виставки закладів освіти та культури, спробувати свої сили у веселому квесті, який підготували Нетішинська міська філія Хмельницького обласного центру зайнятості спільно з військовими, медиками, рятувальниками та поліцейськими. 

На сцені у парку творчі колективи подарують гарний настрій кожному веселими піснями та танцями. Учні ЗОШ №1 презентують яскравий патріотичний флешмоб. Також на усіх чекає спортивні майстер-класи від фітнес клубу “Позитив”, конкурси від Нетішинська міська художня школа, розваги від Нетішинська Центральна Бібліотека (Марія Омельчук) і Палац культури міста НетішинаГромадська організація “Успішна молодь Нетішина”нагороджуватиме переможців фотоконкурсу “Готуємось до школи”, будуть представлені спортивні локації за участі тренерів і вихованців КДЮСШ ВП ХАЕС.

З 20.00 до 21.00 старшокласників чекає дискотека.

Школярам пропонують завітати на свято із символічними дзвониками, якими прикрасити дерево у парку.

Світлина від Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради