нагороди імпровінейшенПеремогли нетішинці з «Хмаркою» та «Мрією»

Маленькі співаки дебютували у популярному конкурсі

Деталі – у публікації  Газета “Пост громадського контролю”.

Вихованці місцевої Школи вокалу ImproviNation шестирічний Гордій та восьмирічна Ангеліна взяли участь у популярному всеукраїнському конкурсі «ЗлатаФест» та здобули в ньому перше і друге місця відповідно.

Це був перший конкурсний досвід вокалістів ImproviNation та перша їхня пісенна перемога.

У журі – Вєрка Сердючка, Вітас Катеренчук

Про Всеукраїнський дистанційний  новорічний фестиваль-конкурс «ЗлатаФест – Золоті таланти України» довідалися батьки Ангеліни Цирон та подали ідею щодо участі у ньому. Підтримали ініціативу також батьки Гордія Чернюка. Наставниця юних співаків Наталія Вялих здійснила відеозапис пісень, як того вимагали конкурсні умови. Хлопчик виконав улюблену пісеньку «Хмарка», дівчинка співала «Поверніть мою мрію». Хвилювались усі, адже журі було імените: Вєрка Сердючка (Богдан Ковалик – актор, пародист, вокаліст, власник студії звукозапису), Вітас Катеренчук – хореограф-постановник, провідний артист балету та театру, Альона Лисянська – переможниця світових конкурсів піаністів, вокалістка, оранжувальниця.

Результат не забарився. У номінації «естрадний вокал» Гордій здобув диплом за перше місце, Ангеліна – за друге. Отримали діти й «трофеї» переможців – «золоті» медалі та статуетки, а також сертифікат на 2020 рік на безкоштовну участь у Чорноморському або Карпатському ЗлатаФесті. Подякою за вагомий внесок у розвиток мистецтва і культури України нагородили організатори й викладачку вокалу, власницю Школи-студії ImproviNation Наталію Вялих.

Це був подвійний дебют – учнів та їхньої наставниці, адже Школа вокалу в Нетішині, і року нема, як розпочала своє функціонування.

Гордій конкурсАнгеліна конкурс

Унікальна методика дає результати

імпровінейшен вялих«Пишаюся своїми дітками! Новорічний «ЗлатаФест» подарував нам перемогу! Вітаю Гордія з першим його конкурсом у житті і 1-м місцем! Вітаю Ангелінку з 2-м місцем!
Приємна нагорода, як для дітей, так і для мене, як викладача. Дякую батькам за довіру, дякую методиці #imrovination, яка реально працює!», – написала у Фейсбуці Наталія Вялих.

 

Вона розповіла: перш ніж розпочати викладацьку діяльність, сама плідно навчалась унікальної на сьогоднішній день методики співу з першоджерела – у її авторки Rulada (Ірина Цуканова), у котрої беруть уроки зірки світового масштабу.

До слова, цей рік для нетішинської Школи вокалу розпочався доволі динамічно: з перемоги у всеукраїнському конкурсі, з виступів дітей та викладача у місцевому Різдвяному фестивалі, з триденного вокального табору «Світлофор» за участю співаків з усього світу, у якому пані Наталія набувала нових знань, аби ділитися ними зі своїми учнями.

Джерело – Поліна МУРАВСЬКА, Газета “Пост громадського контролю”