кравчук гвардієцьЧерговим досягненням нетішинського військовослужбовця Національної гвардії України стало «срібло» на кубку світу з самбо.

На міжнародному турнірі по самбо на приз президента Республіки Білорусь, що проходив у столиці – місті Мінськ, військовослужбовцем військової частини 3043 Національної гвардії України, старшим солдатом взводу спеціального призначення Тарасом Кравчуком здобуто срібну нагороду у ваговій категорії до 68 кг.

Із 4-х сутичок у запеклій боротьбі нетішинець поступився лише чемпіону змагань, білоруському спортсмену, за кількістю набраних балів.

Вже більшу частину свого життя 22 річний Тарас присвятив заняттю улюбленим спортом – боротьбі самбо, яким займається з 9 років у ДЮСШ міста Нетішин, у заслуженого тренера України Геннадія Горохова.

Маючи 4 виступи на міжнародній арені, Тарас двічі ставав призером змагань, один з яких – 3 місце у кубку Європи.

Не зупиняючись на досягнутому, нетішинський спецназівець вже розпочав підготовку до чемпіонату України по дзюдо серед військовослужбовців Національної гвардії України та кубку України з боротьби самбо, які відбудуться у березні 2020 року.

Джерело – Військова частина 3043 Національної гвардії України