карантин фото2Відповідно до рішення позачергового засідання виконкому №142/2020 від 17.03.2020 р. від 18 березня до 3 квітня 2020 року включно припиняється робота:
– з продажу промислової та сільськогосподарської групи товарів на прилеглій території КП «Торговий центр» (просп.Незалежності, 22), міського ринку (вул.Ринкова);
– розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів та магазинів, відділів промислових товарів у КП НМР «Торговий центр»;
– закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо);
– об’єктів сфери послуг, басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, кальян-клубів тощо.

Комунальне підприємтсво «Благоустрій» призупиняє маршрутні перевезення на території Нетішинської ОТГ від 00 год. 01 хв. 18 березня до 3 квітня 2020 року.

Нетішинське відділення поліції та уповноважені особи обмежать від 8.00 години 18 березня до 3 квітня 2020 року в’їзд та виїзд населення на/з території міста Нетішина як населеного пункту-супутника ВП «Хмельницька АЕС», організувавши карантинні блокпости та забезпечивши на них цілодобове чергування працівників поліції та уповноважених осіб.

Населенню Нетішинської міської ОТГ рекомендується максимально обмежити пересування в громадських місцях та між населеними пунктами без крайньої потреби. Максимально обмежити фізичні контакти.

За умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, дозволяється робота:
– аптек,
– банківських установ,
– страхових компаній,
– компаній з надання послуг зв’язку;
– продуктових магазинів та супермаркетів,
– АЗС та продуктових відділів на них,
– спеціалізованих магазинів та відділів з дезінфікуючими засобами та засобами гігієни,
– послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення.

виконком закриття об'єктів

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради