виконком1Життя міста в умовах жорсткого карантину

Вирішувати питання нетішинцям радять телефоном або через Інтернет

Деталі – у публікації Газета “Пост громадського контролю”.

Вхід у приміщення виконкому закритий для відвідувачів

Громадян закликають вирішувати питання у телефонному режимі або надсилати повідомлення електронною поштою.
Приймальня міського голови9-05-90;

Загальний відділ виконкому9-07-00;

Електронна адреса виконкому – miskrada@netishynrada.gov.ua.
Центр надання адміністративних послуг9-09-93 (рецепція), 9-08-80 (адміністратор). Управління соціального захисту(098)741-03-79, 4-19-04.

Персонал ХАЕС переведено на дистанційну форму роботи

Співробітники ВП ХАЕС, що мають нормальні умови праці, максимально переведені на дистанційну роботу удома, що дозволяє мінімізувати кількість контактів на підприємстві.

З 24-го березня оперативний персонал ХАЕС переведено на 12-годинний режим роботи. Визначений перелік персоналу змін блочного щита управління, начальників змін станції для переведення в режим повної ізоляції. Вживаються заходи для забезпечення цілодобового проживання, харчування, проведення передзмінного медичного огляду, перевезення цієї категорії персоналу. Врегульовуються питання підтримки кваліфікації ліцензованого персоналу.

Посилено санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим виробничих та офісних приміщень, харчоблоків, контрольно-пропускних пунктів, а також автотранспорту станції.
Усі наради максимально переведені у режим селекторних, впроваджено електронний документообіг основної кількості документації, заборонені відрядження.

Для захисту персоналу станції змінено графік руху автобусів, обмежено кількість пасажирів у салоні, після кожного рейсу проводиться санітарна обробка автотранспортних засобів.

На вході на атомну станцію проводиться експрес-контроль температури тіла всього персоналу та дезінфекція рук. По маршрутах переходу працівників у будівлях АЕС вжито заходів зі зниження вірогідності розповсюдження коронавірусу.

ЦНАП змінив режим праці та звузив коло послуг

цнап заставкаЗ 18-го березня Центр надання адміністративних послуг (просп. Курчатова,1/1) змінив режим роботи. Установа працює: у понеділок, вівторок, середу та четвер – з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 16. 00, обід: з 12.00 до 13.00. Вихідні: субота та неділя.

Пряме спілкування з відвідувачами спеціалісти ЦНАПу максимально зменшили та консультують містян за телефонами: 9-08-80, 9-09-93.

Перелік адміністративних послуг, які визначено як невідкладні та які надаються у ЦНАПі:
– Реєстрація місця проживання.
– Зняття з реєстрації місця проживання.
– Видача довідок про склад сім’ї та про місце проживання особи.
– Призначення державних соціальних допомог.
– Призначення субсидій.
Проведення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб (у тому числі громадських організацій), отримання інформації з реєстрів здійснюється через персональний кабінет на веб-сайті «Онлайн будинок юстиції».

Послуги Пенсійного фонду: виключно допомога на поховання.

Центр зайнятості контактує з клієнтами через засоби зв’язку


У Нетішинській міській філії Хмельницького ОЦЗ на період карантину запроваджено тимчасові зміни в порядку обслуговування клієнтів

З 18-го березня послуги та консультації надаються в телефонному режимі, а також за допомогою електронного зв’язку.
Тел.: 4-24-44; 4-24-00. Ел. адреса: netis@kmocz.gov.ua.

З особами, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості, зв’язуються кар’єрні радники.

Терцентр опікується містянами похилого віку

терцентр заставкаПрацівники Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працюють в оновленому режимі. Зокрема, соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома здійснюється системне відвідування одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які залишилися без піклування. Оскільки саме ця категорія громадян перебуває в зоні підвищеного ризику, для них здійснюється доставка ліків, продуктів харчування та речей першої необхідності, а також оплата житлово-комунальних платежів. На дому надається допомога в приготуванні їжі, здійснюється вологе прибирання помешкань, забезпечуються санітарно-гігієнічні заходи.
Щоденно у телефонному режимі проводиться опитування серед підопічних відділення щодо контролю за станом їх здоров’я. У разі виявлення поганого самопочуття пенсіонерів здійснюється виклик сімейного лікаря.

Як працює ЖКО та про що просить городян

жко заставкаКомунальним підприємством «ЖКО» з 18-го березня тимчасово призупинено:
– проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів, що передбачають безпосереднє відвідування підрозділів підприємства;
– проведення обстеження житлових та нежитлових приміщень;
– особистий прийом громадян, а саме у зв’язку з карантином доступ в адміністративну будівлю тимчасово обмежений.
Листи, заяви та інші документи адміністрація КП просить скеровувати засобами поштового зв’язку за адресою: просп. Незалежності, 31, а/с 42, м. Нетішин, Хмельницька обл., 30100, або за електронною адресою: jko_netish@ukr.net
Зв’язатися з адміністративним персоналом підприємства можна за телефонами:
Начальник КП “ЖКО” Ольга Олександрівна Єрикалова – 9-06-77,
Головний інженер Олена Миколаївна Корчинська – 9-13-07,
Менеджер житлових будинків Ніна Іванівна Каштанова – 9-13-50,
Розрахунковий відділ – 9-11-59.
Телефон-факс – (03842) 9-11-00.

Оскільки підприємство надає житлово-комунальні послуги і в умовах карантину, адміністрація КП просить городян адекватно користуватись внутрішньобудинковими каналізаційними мережами, оскільки лише за неповний тиждень працівниками вже усунено 21 засмічення у каналізації.

Комунальники проводять дезінфекцію у місті

дезінфекція1Працівники комунального підприємства «Благоустрій» здійснюють дезінфекцію місць громадського користування. Раз на добу обробляють тротуари, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, лавки, смітники тощо.

У під’їздах багатоквартирних будинків, які обслуговує комунальне підприємство «ЖКО», двічі на день проводиться вологе прибирання ручок вхідних дверей, перил на сходових клітках, кнопок виклику ліфтів та самих ліфтів із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Під час дезінфекції вулиць та приміщень комунальні служби використовують захисний одяг.

Застосовують комунальники дезінфікуючий засіб «Бланідас-300».

Запустили автобусний спецрейс для довезення працівників

З 25-го березня курсує спецтранспорт, який доправляє на роботу працівників установ охорони здоров’я, державних служб, правоохоронних структур, закладів торгівлі, підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.
КП “Благоустрій” забезпечує перевезення до робочих місць працівників міста від блокпоста №2 (стела “Нетішин”) за таким графіком руху:
– блокпост №2 (стела “Нетішин”): понеділок – п’ятниця – 7. 40 год.
– район магазину “Універмаг”: понеділок – п’ятниця – 17.15 год.
Усім, хто користується спецтранспортом, необхідно мати засоби індивідуального захисту.

 

повідомлення смсч

Джерело – Артур МИКОЛАЙЧУК, Газета “Пост громадського контролю”, №3(135), березень