опен фотоЗа рішенням виконкому, з 11 травня у Нетішинській ОТГ дозволено роботу торговельного і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту.

Дозволяється діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання необхідних умов, діяльність установ та організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Дозволено відкриття музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників, діяльність підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації. Дозволено здійснення журналістами та іншими працівниками ЗМІ телевізійної зйомки.

Дозволяється проведення у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб) з дотриманням усіх необхідних умов.

Діяльність закладів, установ організацій, що зазначені в рішенні виконкому, дозволена лише при забезпеченні усіх учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради