пляж7У зв’язку з карантинними заходами купальний сезон у Нетішині поки що не відкрито, міський пляж працює в режимі прогулянкової зони.

За словами Наталії Кравчук, начальника Нетішинського міського лабораторного відділення ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України», відповідно до укладеного договору, щомісяця братимуться на міському пляжі проби води (як водного плеса так і з питного фонтанчика) та піску. Проби бралися вже двічі – яйцеглистів не виявлено. Окрім цього, планово 1 раз на 10 днів братимуться проби води з водойми на бактеріологічні та 1 раз на 20 днів – на санітарно-хімічні дослідження.
“Водолазами були здійснені роботи з очистки дна водойми, прибрані всі небезпечні предмети. Працівники КП «Комфорт» двічі проводили рекультивацію піску на міському пляжі, останній раз 10 червня. Надалі рекультивація піску буде регулярною, в залежності від погодних умов.
Рятувальний пост обладнаний необхідними засобами, він почав працювати з 9 червня. Тут чергуватиме 2 рятувальники, які слідкуватимуть за безпекою на воді в межах купальної зони.
З початком офіційного відкриття купального сезону (по завершенню карантинних заходів) запрацюють і туалети. На сьогодні ж діє заборона на купання. Але на міському пляжі будуть відпочивати люди в альтанках чи лавочках, то туалети будуть виставлені раніше.
Для послуг відпочивальників – 2 місця для роздягання, 3 альтанки, 2 навіси, лавочки, пірс”, – йдеться у повідомленні 
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

пляж9

На відміну від влади, мешканці міста не так оптимістично налаштовані щодо готовності до купального сезону міського пляжу. 

пляж4

пляж5

пляж6

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради