супрунюк прес1Наша влада завжди шукає крайнього, на чиї плечі почепити проблему. Так і з дитячими садками. Замість того, аби створити для дітей безпечні умови у дитсадках, мер Нетішина розповідає, що краще їх не відкривати, аби не нести відповідальності. Де батькам подіти дітей у робочий час – нікого не цікавить.

23 червня на прес-конференції для обраних мером окремих місцевих ЗМІ Олександр Супрунюк розповів наступне.

«Це болюча тема. Я прекрасно розумію батьків, які працюють і дуже хочуть, щоб працювали дитсадки. Разом з тим, я не розумію тих батьків, які ніде не працюють і втомилися від своїх дітей.
Ми були готові відкривати дитсадки, але існують певні застереження – розташування поряд з містом Хмельницької АЕС. А тому існують додаткові вимоги щодо карантинних заходів. Виконати всі вимоги, які прописані в постанові Кабінету Міністрів і рекомендації МОЗ України, практично неможливо. Неможливо примусити дітей дотримуватись дистанції, особливо маленьких. Як пояснити, дітям, щоб не просилися на руки до вихователів, щоб гралися наодинці і т. д.?! У багатьох місцях, де було поновлено роботу дитсадків, згодом виявляли спалахи коронавірусу серед дітей.
… Питання поновлення роботи дитсадків ми неодноразово обговорювали з медиками та освітянами. Вони бояться наслідків, які можуть бути. Батьки звезуть своїх дітей від бабусь, дідусів та рідні з усієї України, в тому числі з тих районів, де є захворювання. Ми замовили ІФА-тести, можемо провести тестування. Але ранній контакт (1-2 дні тому) з хворим не покаже захворювання, а лише через 5 днів, не раніше. І ця проблема існує», – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.