сімейна червінська“До нашого колективу долучився сімейний лікар Червінська Наталія Богданівна” – повідомили у Центр ПМСД м.Нетішин.
Освіта:
🔺Закінчила у 2015 році Національний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю ”лікувальна справа”.
🔺В 2017 році отримала спеціалізацію: ”Загальна практика- сімейна медицина”.
🔺Стаж роботи 5 років.
Молода лікарка розповіла про себе:
“З дитинства я мріяла тільки про медицину і була переконана, що стану лікарем . Будучи студенткою медичного вишу, вчилася із захопленням – мені подобалося все! А якраз у час завершення мого навчання в країні почала активно формуватися сімейна медицина.
Сімейний лікар той, до кого першого за допомогою йде пацієнт; він – універсальний спеціаліст, добре обізнаний з усіма медичними проблемами, до того ж, головний порадник і координатор у медичному просторі для всієї родини, в тому числі і дітей від народження . Я тоді твердо вирішила, що сімейна медицина – це моє покликання. Читала багато зарубіжної медичної літератури з цього фаху, поглиблено вивчала суміжні спеціальності, аби мати ґрунтовну базу для спеціальності «Загальна практика сімейна медицина». Інтернатуру закінчила саме за цим профілем. Працювала лікарем ЗПСЛ. Переконана, що кожна вікова група пацієнтів потребує іншого підходу до діагностики та лікування, і це є вагомим стимулом для професійного розвитку”.
Щоб підписати декларацію з лікарем, нетішинцям радять звернутися в реєстратуру Центу ПМСД амбулаторія №1.