преподобний фото2Позиція

НЕТІШИНУ ПОТРІБЕН НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

Деталі – у публікації Газета “Пост громадського контролю”.

Ключовий показник ефективності міського голови – це рівень прогресу міста, те, наскільки динамічно воно розвивається. Ідеальний міський голова – це лідер-візіонер. Він має чітке бачення, яким могло би бути місто. Має стратегію. Має команду, яка може реалізувати цю стратегію. Має хороші управлінські навички. Працює відкрито, долучає мешканців до прийняття рішень. Такий міський голова не ставить до відома про ті кроки, які робить, а консультується заздалегідь з громадою. І кожен мешканець має бути впевненим, що його думку запитають та почують.

Ще одне – це готовність слухати і чути, бути доступним. Такий міський голова неодмінно забезпечить прогрес.

Чи відповідає таким критеріям діючий міський голова Супрунюк, який знову балотується на цю посаду? Ні! Саме тому я дуже сподіваюся, що нетішинці оберуть нового міського голову, який буде рухати місто вперед.

Супрунюк всю свою каденцію здебільшого намагався робити «помітні» проєкти. Щось таке, що одразу ж впадатиме у вічі мешканцям міста, і це не завжди було першочергово важливим.

Як приклад – десятки мільйонів гривень вкладено в тротуарну плитку, це при тому, що в місті катастрофічна ситуація з ліфтами. Я переконаний, що безпека мешканців та надійна робота всієї інфраструктури міста мають бути пріоритетними.

Супрунюк, побоюючись бути переобраним, постійно займався делегітимізацією своїх політичних опонентів за допомогою брехні та маніпуляцій. Його бажання бути монополістом «громадської думки» не має меж. Мені його дії нагадують поведінку «патріота» Порошенка, який зумів за 5 років практично знищити всі патріотично налаштовані політичні сили, через що ми зараз маємо при владі «зелене непорозуміння».

Маючи великий досвід у громадській роботі, Супрунюк вправно розвішує локшину на вуха мешканців, може переконати з будь-якого питання у зворотньому (змусити казати на «біле» – «чорне» і навпаки).

Наприклад, йому вдалося в угоду забудовнику знищити 3 гектари лісу з давніми курганами навпроти магазину «Фуршет», нав’язавши мешканцям свою думку, начебто той ліс був хащами і історичні кургани ніякої цінності не представляють.

Схожий сценарій мер задіював по скверу навпроти великого «Нашого Краю», але в цій ситуації він зустрів неабиякий спротив нетішинців і мусив дати задню. Він завжди діє «нахрапом» і зупиняється тільки тоді, коли отримує потужний опір громади.

Багато запитань за п’ять років роботи мера виникло щодо раціонального використання бюджетних грошей. Створення неефективних комунальних підприємств, витрачання коштів на незрозумілі проєкти, такі як земснаряд, який у народі вже називають «крейсер аврора» і багато чого іншого.

Мер зарекомендував себе також як грубіян та агресор, його «жертви» – десятки репресованих інакомислячих фахівців та звичайних людей, які мали необережність звернутись до нього за допомогою.

Я  переконаний, що  Супрунюк вичерпав свої можливості, як міський голова, та має залишити свою посаду. Це можемо зробити тільки ми, виборці.

Особисто я голосуватиму за Наталію Коваль та її команду з партії «Самопоміч». Я їм довіряю! Це професіонали у своїй сфері, активні волонтери та громадські діячі, які вже для міста та для людей зробили багато. Вибір за вами!

Джерело – Валерій ПРЕПОДОБНИЙ, Газета “Пост громадського контролю”, №10, жовтень