янович березеньНаприкінці березня у Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання комісій по присудженню персональних стипендій провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді.

Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по «500» гривень, а стипендіати серед провідних митців області по «700» гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.

За результатами  таємного  голосування стипендіатами персональних стипендії для обдарованих дітей та творчої молоді стали:

Аракелян Арман – учень  класу естрадного співу Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового
Білобока Марина – студентка  відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби
Вознюк Єлизавета –  учениця  Старокостянтинівської дитячої музичної школи ім.М.Кондратюка
Гігаурі Поліна – учениця відділу народних інструментів Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового
Кіт Ольга – учениця декоративно-прикладного відділу за фахом «ткацтво» Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
Левшун Анна – студентка  факультету міжнародних відносин Хмельницького національного університету, учасниця студентського театру естрадних мініатюр «Юмодес»
Лескова Kipа – учениця музичного відділення класу естрадного співу Хмельницької дитячої школи мистецтв
Ліщишин Артур – артист студії народного танцю при академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Петельчук Наталія – студенка  відділу «Народні інструменти» по класу бандури Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби
Янович Софія –  учениця  вокально-хорового відділу по класу сольного співу ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»

Стипендіатами  персональних стипендій для провідних митців області стали:

Дробіт Катерина Володимирівна – головний хормейстер академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Гаврилів Оксана Борисівна – майстеру з художньої обробки  шкіри
Гірник Павло Миколайович – український поет, лауреат Національної премії України імені тараса Шевченка
Клишната Марина Валентинівна – артистка хору академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Лопушанська Інна Анатоліївна – викладач хореографічного відділення Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник зразкового дитячого колективу «Віват»
Олійник Леонід Анатолійович – викладач відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти», художній керівник і диригент естрадно-джазового оркестру Хмельницького музичного коледжу імені В.І.Заремби
Падура Роман Сергійович – артист драми першої категорії Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького
Пасічник Анатолій Євгенович – поет-пісняр, член Національної спілки журналістів України
Франко Гліб Олександрович – художник (живопис, графіка)
Чайка Наталія Дмитрівна – завідуюча фортепіанним відділом Славутської дитячої школи мистецтв

На фото – засідання комісії

Як бачимо, серед стипендіатів губернатора – одна нетішинка.

Це – Софія Янович, учениця  вокально-хорового відділу по класу сольного співу Нетішинської міської школи мистецтв (викладач Наталія Горбова).

горбова фото1

Джерело – kultura.km.ua