Спортивна школа міста-супутника ХАЕС поповнилася заслуженими тренерами України
За підсумками спортивних досягнень 2015 року, двоє викладачів Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, що в підпорядкуванні профспілкової організації ВП ХАЕС, отримали звання «Заслужений тренер України».

Зокрема, за успішні виступи фехтувальниць Аліни Комащук та Ірини Щуклої на чемпіонатах України, Європи та світу, тренеру-викладачу Віталію Цисаруку присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України з фехтування». Секція фехтування КДЮСШ міста-супутника ХАЕС є знаною далеко за межами України, адже олімпійське золото Пекіну, це також заслуга тренерів міста атомників. На сьогодні весь склад викладачів, які навчають юних фехтувальників, має звання заслужених тренерів України.

Свій внесок у спортивні досягнення держави зробили і вихованці КДЮСШ секції

футболу. У складі київського «Динамо» та в лавах національної збірної команди України з футболу грав вихованець школи, заслужений майстер спорту України Віталій Косовський. У молодіжній збірній успішно виступав нетішенець Валерій Федорчук, який в 2015 році став фіналістом Ліги Європи в складі ФК «Дніпро».

Саме Валерій Федорчук разом із тренером Володимиром Моцюком започаткували турнір для молоді «Кубок надії», на якому протягом п’яти років змагаються юні українські футболісти. За підготовку бронзового призера чемпіонату України та активну участь у підготовці підростаючого покоління футболістів Володимиру Моцюку присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України з футболу».

Спортивна школа ППО ХАЕС, якій майже три десятиліття, дала старт не одному поколінню спортсменів та є візитівкою і гордістю ВП ХАЕС. За час функціонування спортивної школи Хмельницької АЕС дванадцятьом вихованцям присвоєно найвище спортивне звання «Заслужений майстер спорту України». Серед нетішинських спортсменів – 12 майстрів спорту України міжнародного класу, понад 60 майстрів спорту України. Спортивна школа Нетішина, в якій працювало 5 заслужених тренерів України, поповнилася ще двома професіоналами своєї справи. Отож, чекаємо у 2016 році нових стартів та здобутків спортсменів міста атомників.