yayayaШановні Нетішинці, колеги, друзі, небайдужі люди! Не один рік поспіль я організовую допомогу дітям сиротам, дітям з обмеженими можливостями, тим хто потребує нашої допомоги. Тепер і у складі команди волонтерів Нетішинської Самооборони ми організували акцію «Подаруй тепло сироті».

Віддати нужденним і отримати радість натомість. Радість для себе – тому що зробив добру справу і допоміг незаможним, багатодітним і просто тим хто того потребує. Список найнеобхіднішого для цих людей не скінченний….

Збір розпочато на штабі Самооборони з 10.00 до 17:30 (крім суботи та неділі). Приймаємо: 

  • книжки, розфарбовки, канцелярію (фарби, кольоровий папір та картон, олівці, фломастери, ручки, альбоми), пазли, конструктори, іграшки різні.
  •  є велика необхідність у засобах індивідуальної гігієни (зубні пасти, щітки, дитячі шампуні), нижня білизна та шкарпетки для хлопчиків та дівчаток різного віку, колготки, (нижня білизна обов’язково новенька), памперси різного розміру та для дорослих також (адже підлітки з обмеженими можливостями більшість лежачі).
  • ну і звичайно які ж новорічні свята без смаколиків: печиво, цукерки фрукти все це буде передано тим хто того потребує.

Пропонуємо всім небайдужим взяти участь у благодійній акції, аби діти не були обділені теплом людських сердець, адже теплом батьківської любові , маминих рук вони не відчувають. Щиро сподіваємося на вашу підтримку та розуміння.

Нещодавно з’явився перший лист до Святого Миколая від маленької сироти Валюшки, яка у свої 5 рочків перенесла понад 65 операцій і все ще попереду страшні муки, адже наразі збирають на операцію в Німецькій клініці.
Просто подивіться сироті у ввічі – там біль та надія на одужання, а ще маленька мрія про Будиночок та одяг для ляльки барбі, касовий апарат та ляльку бебі борн.

Інна Судак, волонтер ГО “Нетішинська Самооборона”